بهترین فروشگاه قالب و افزونه وردپرس

توسط | دی 30, 1399 | طراحی سایت | 0 نظر

11 دقیقه

وردپرس در سال‌های اخیر تبدیل به غول بزرگی در دنیای اینترنت شده است؛ در واقع این سیستم مدیریت محتوا به همه ما بدون نیاز به علم برنامه‌نویسی، اجازه می‌دهد که بهترین و حرفه‌ای‌ترین سایت را داشته باشیم، اما وردپرس به تنهایی کافی نیست؛ به همین دلیل افزونه‌ها و قالب‌های متفاوتی برای این سی‌ام‌اس ارائه شده است.

برای آنکه سایتی حرفه‌ای داشته باشید، باید بهترین فروشگاه قالب و افزونه وردپرس را بشناسید. چرا؟ زیرا وردپرس تنها به شما قالبی محدود و خالی از امکانات ارائه می‌کند و شما هستید که با انتخاب قالب و افزونه‌ها حرفه‌ای‌ترین سایت را طراحی می‌کنید، اما چگونه معتبرترین فروشگاه قالب و افزونه را در میان تعداد زیادی از فروشگاه‌های متفرقه تشخیص دهیم؟ چگونه مطمئن شویم که محصول خریداری شده پشتیبانی مناسبی دارد؟ چگونه از آپدیت شدن محصولات در آینده مطمئن شویم؟

راستچین در سال‌های اخیر به‌عنوان بهترین فروشگاه تم وردپرس، عملکرد درخشانی داشته‌است؛ به همین جهت پیشنهاد ما به شما برای خرید قالب و پلاگین وردپرس، این سایت است، اما راستچین چه ویژگی‌هایی دارد که ما آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم؟

ویژگی‌های بهترین فروشگاه قالب و افزونه وردپرس

هر گردی که گردو نیست! درنتیجه برای انتخاب بهترین فروشگاه باید شما ویژگی‌های چنین سایتی را بشناسید. در ادامه ما همراه شما هستیم که بهترین را انتخاب کنید و با خیال راحت، موفقیت کسب‌وکار اینترنتی خود را تضمین کنید.

سریع‌ترین پشتیبانی ممکن را داشته باشد

بهترین فروشگاه افزونه وردپرس، فروشگاهی است که در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را حل می‌کند. تنها پرداخت و دریافت فایل افزونه یا قالب برای کار کردن با آن کافی نیست! گاهی اوقات برای استفاده درست از پلاگین وردپرس به راهنمایی نیاز دارید. گاهی اوقات افزونه خریداری شده با یکی دیگر از افزونه‌های شما تداخل دارد. مشکلاتی از این قبیل بسیار آزاردهنده است و گاهی اوقات به‌تنهایی نمی‌توانید آن‌ها را حل کنید.

اما راستچین، بهترین پشتیبانی را برای شما فراهم کرده است! چگونه؟ این فروشگاه به شما ضمانت بازگشت وجه را در صورت عدم رضایت از پشتیبانی می‌دهد؛ در نتیجه اگر عدم پشتیبانی به‌جای فروشنده شما را آزرده‌خاطر کرد، کافی است که درخواست بازگشت وجه را بدهید. البته توجه داشته باشید که واقعا پشتیبانی باید دچار مشکل باشد.

چه چیزی بیشتر از این می‌خواهید که از خرید خود مطمئن شوید؟ همیشه حق با مشتری است و راستچین با اجرای چنین قانونی به این جمله جامه‌عمل پوشانده است.

امکان شخصی‌سازی را فراهم کند

افزونه‌های آماده همیشه باعث رفع نیاز سایت وردپرسی نمی‌شوند؛ به همین جهت در انتخابفروشگاه پلاگین وردپرس به این نکته توجه داشته باشید که امکان شخصی‌سازی یا اختصاصی کردن افزونه وجود داشته باشد.

معمولا فروشنده‌ها براساس نیاز شما تا جای ممکن افزونه‌ها را تغییر می‌دهند. گاهی این تغییرات سبب می‌شود که شما با یک افزونه، کار چندین افزونه را انجام دهید.

در راستچین شما می‌توانید از فروشنده، درخواست تغییرات موردنظر را داشته باشید، البته برای اجرای این نکته باید توجه داشته باشید که امکان آن وجود داشته باشد. همه افزونه‌ها و قالب‌ها قابلیت تغییرپذیری ندارند؛ به همین جهت در زمان خرید، بهترین افزونه را با توجه به انتظارات خود انتخاب کنید و اگر به‌دنبال تغییر هستید، در نظرات انتظار خود را بیان و سپس خرید کنید.

تنوع بسیار بالا

هر روز افزونه‌های بسیاری برای وردپرس ارائه می‌شوند. برخی از این افزونه‌ها در هفته اول ارائه خود به اندازه‌ای فروش دارند که سایر پلاگین‌ها را از دور رقابت خارج می‌کنند؛ به همین دلیل اگر به دنبال موفقیت در کسب و کار آنلاین خود هستید، باید همیشه به‌روز باشید.

به‌روز بودن در دنیای وردپرس، نیازمند شناخت یک فروشگاه به روز برای ملزومات وردپرس است. شما با اعتماد به چنین فروشگاهی، مطمئن خواهید بود که بهترین‌ها را در اختیار دارید. راستچین در سریع‌ترین زمان ممکن، افزونه‌های مفید و کاربردی ارائه شده را برای شما فراهم می‌کند.

ویژگی‌های بهترین فروشگاه قالب و افزونه وردپرس

شرح محصول کاملی داشته باشد

در زمان خرید افزونه یا قالب، شما نیاز به توضیحات کامل دارید؛ چراکه باید مطمئن شوید محصول انتخابی دقیقا ویژگی‌های موردنظر شما را پوشش داده است. توضیحات محصولات در راستچین به اندازه‌ای کامل است که شما با یک‌بار مطالعه مطمئن خواهید شد که قالب یا افزونه برای شما کارآمد است یا خیر.

در شرح محصول باید به نکات متفاوتی توجه داشته باشید؛ به‌عنوان مثال امکانات هر افزونه متفاوت است. این نکته به ویژه در محصولاتی که کارایی یکسانی دارند باید مورد توجه قرار گیرد.

گارانتی کیفیت داشته باشد

بسیاری از افزونه‌ها و قالب‌های که ما استفاده می‌کنیم، باید راستچین شده باشند، همچنین عموما فروشندگان تغییراتی را در افزونه‌ها ایجاد می‌کنند؛ به همین دلیل باید به کیفیت افزونه توجه کنید. در واقع اشتباه ساده‌ای در کدنویسی محصول باعث می‌شود که عملکرد سایت شما دچار آسیب شود.

شاید به این نکته تا به امروز توجه نکرده باشید، اما در راستچین، تمام دغدغه‌های شما شناسایی شده است؛ به همین دلیل تمامی محصولات در راستچین شامل تضمین کیفیت می‌شوند؛ در واقع یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که راستچین را تبدیل به بهترین فروشگاه قالب وردپرس کرده، این ویژگی است.

خطر کد مخرب را فراموش نکنید

گاهی اوقات ما برای اینکه نمی‌خواهیم هزینه‌ای بابت امکانات مورد نیاز خود پرداخت کنیم، از قالب‌ها و افزونه‌های نال‌شده استفاده می‌کنیم. به‌یاد داشته باشید که رایگان بودن این برنامه‌ها دلیلی دارد. بدون شک، کدمخربی که عملکرد سایت شما را بدون آنکه متوجه شوید مختل می‌کند، در بین کدهای این برنامه‌ها وجود دارد.

در راستچین شما با خیال راحت افزونه یا قالب مورد نظر خود را خریداری خواهید کرد. تمامی محصولات موجود در این فروشگاه از این نظر مورد بررسی قرار می‌گیرند؛ در نتیجه نگران هیچ‌چیز نباشید.

به‌روزرسانی سریع

افزونه‌ها و قالب‌ها همواره در حال به‌روزرسانی و اصلاح هستند؛ علاوه بر این با تغییرات نسخه‌ وردپرس، افزونه‌ها باید با ورژن جدید سازگار باشند، به همین جهت راستچین در زمانی بسیار کوتاه به‌روزرسانی‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. این ویژگی خیال شما را بابت حملاتی که ممکن است به سایت به دلیل باگ در کدنویسی افزونه یا قالب وجود داشته باشد، راحت می‌کند.

به‌روزرسانی خودکار را در اولویت خود قرار دهید

هیچ افزونه‌ و قالبی بدون به‌روزرسانی ارائه نمی‌شود؛ در واقع هکرها و ربات‌ها همیشه چشم انتظار افزونه و قالب‌هایی هستند که به‌روزرسانی نشوند؛ علاوه بر این به‌روزرسانی افزونه‌های پریمیوم، عموما به سادگی نیست یا باید از افزونه مکملی استفاده کنید که در عملکرد سایت شما تاثیرگذار است.

به همین جهت در زمان خرید افزونه یا قالب، حتما به ویژگی به‌روزرسانی خودکار توجه داشته باشید. این ویژگی باعث می‌شود که شما با خیال راحت تنها به فکر نصب افزونه یا قالب و اجرای تنظیمات باشید.

تمامی محصولات راستچین، قابلیت به‌روزسانی خودکار را دارند؛ در نتیجه پس از خرید تنها کافی است که لایسنس افزونه را فعال کنید که سریعا فعال شود.

قیمت فاکتوری بسیار مهم!

فروشگاه‌های بسیاری در زمینه فروش قالب و افزونه فعالیت می‌کنند، اما راستچین، فروشگاهی به‌شمار‌می‌رود که بهترین قیمت را برای شما فراهم کرده است. کافی است که قیمت‌های این سایت را بررسی کنید.

البته همیشه قیمت را با سایت‌های رقیب و با توجه به ویژگی‌های فروشگاه بررسی کنید. گاهی اوقات نسخه‌های نال شده با قیمت ارزان به سایت شما آسیبی می‌زنند که مدت‌ها درگیر آن خواهید بود.

پشتیبانی از محصولات فارسی

بهترین فروشگاه افزونه و قالب وردپرس، فروشگاهی نیست که تنها محصولاتی که در بازارهای جهانی ارائه می‌شوند، ارائه کند. برنامه‌نویسان فوق‌العاده حرفه‌ای در ایران فعالیت می‌کنند که افزونه‌های ارائه شده توسط شرکت‌ها و برنامه‌نویسان ایرانی در بازار جهانی نیز قدرت رقابت دارد.

به همین دلیل راستچین به عنوان بهترین فروشگاه تم وردپرس، امکان خرید محصولات ایرانی را برای شما فراهم کرده است. گاهی تنها کافی است که محصول ایرانی را با رقیب خارجی خود مقایسه کنید، مطمئنا شما ویژگی‌هایی را در این محصولات پیدا می‌کنید که به‌هیچ‌وجه در محصولات مشابه خارجی وجود ندارد.

علاوه‌بر تمامی این نکات، قابلیت شخصی‌سازی محصولات ایرانی به مراتب بیشتر از محصولات خارجی است.

رضایت خرید مشتریان را جدی بگیرید

در زمان خرید، حتما به نظرات مشتریان و میزان رضایت آن‌ها باید توجه کنید؛ همانطور که می‌دانید بهترین فروشگاه وردپرس، فروشگاهی است که مشتریان راضی بیشتری داشته است. میزان رضایت مشتریان از نظرات آن‌ها قابل اندازه‌گیری خواهد بود.

در زمان مشاهده نظرات و امتیازاتی که کاربران به محصولات داده‌اند، حتما منطق خود را درنظر بگیرید. مطمئن شوید که مشکل کاربران دیگر، مشکل شما خواهد بود یا نه. اگر در زمان خرید خود شک دارید، حتما سوال خود را در قسمت نظرات بپرسید. پاسخ فروشنده، شما در مسیر خرید هدایت خواهد کرد.

در آخر؛ برای سایت خود ارزش قائل شوید!

خرید افزونه و قالب وردپرس، شاید تنها چند دقیقه باشد، اما شما مدت زمان زیادی از آن استفاده خواهید کرد؛ به همین دلیل در زمان خرید حساسیت به‌خرج دهید و از هر سایتی خرید نکنید. اعتبار سایتی که به عنوان مرجع انتخاب می‌کنید را درنظر داشته باشید.

اگر نکاتی که در این مطلب مطرح کردیم را به خوبی رعایت کنید، مطمئن باشید که بهترین قالب و افزونه را خواهید داشت. اگر در رابطه با بهترین بودن راستچین شک دارید، کافی است که در این سایت کمی بگردید و با بررسی نظرات کاربران و عملکرد فروشگاه راستچین مطمئن شوید که بهترین فروشگاه قالب وردپرس را پیدا کرده‌اید.

برای ورود به سایت راستچین، روی لینک زیر کلیک کنید :

www.rtl-theme.com

دانلود PDF بهترین فروشگاه قالب و افزونه وردپرس

دانلود پاورپوینت بهترین فروشگاه قالب و افزونه وردپرس

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام، نیاز به راهنمایی دارید؟
×
اگه قصد مهاجرت داری، قبلش حتماً یه سر به این سایت بزن!
مشاهده‌ی سایت