این که یک وبسایت عالی داشته باشید اما آن را سئو نکرده  باشید، مثل این می‌ماند که یک مغازه لوکس در دل کویر بی آب و علف بسازید! زیرا در هر دو حالت، بازدید کننده‌ای وارد مغازه شما نخواهد شد.

وبسایت زمانی به درآمد می‌رسد که در کلمات مناسب، در صفحه نخست نتایج گوگل ظاهر شود؛ در این حالت، سیل مشتریان هدفمند به کسب و کار اینترنتی شما وارد خواهند شد و از شما خرید می‌کنند. به این کار، سئو می‌گوییم.

در واقع با انجام اصول سئو بر روی یک وبسایت، ما به گوگل می‌فهمانیم که این وبسایت می‌تواند پاسخگوی نیاز جستجو کنندگان باشد؛ در نتیجه گوگل وبسایت ما را به صفحه اول نتایج جستجو می‌برد تا نیاز کاربران بیشتری را برطرف کند.

انجام عملیات سئو روی سایت همانطور که می‌تواند کسب و کار شما را به درآمدهای فوق العاده برساند، ممکن است کسب و کارتان را برای همیشه نابود کند، البته اگر توسط افراد نا وارد انجام شود. انجام نا درست اصول سئو و سعی در دور زدن قوانین گوگل باعث جریمه و حذف دائمی سایت از نتایج جستجوی گوگل می‌شود؛ از طرفی گاهی اوقات پیش می‌آید که سایت به صفحه اول می‌رسد اما فروشی حاصل نمی‌شود. این مشکل می‌تواند دو دلیل اصلی داشته باشد:

1- کلمه مناسبی برای سئو انتخاب نشده : یعنی کلمه‌ای که آن را به صفحه اول گوگل رسانده‌اید، اصلاً توسط مشتریان احتمالی شما جستجو نمی‌شود.

2- صفحه نا درستی را سئو کرده‌اید: یعنی کلمه‌ای که سئو شده مناسب است و مشتریان به دنبال آن هستند، صفحه نا مناسبی از سایت شما به این کلمه به صفحه اول گوگل رسیده؛ در نتیجه مخاطبان وارد صفحه مورد نظر می‌شوند، اما چون پاسخ نیاز خود را نمیگیرند، از سایت شما خارج شده و به سایت دیگری می‌روند.

مثلاً شما وبسایت خود را برای کلمه «خرید ماشین لباسشویی » سئو کرده‌اید. صفحه‌ای که از سایت شما با این کلمه بالا آمده، صفحه یکی از ماشین لباسشویی‌های شماست که ناموجود شده، در نتیجه کاربر پس از اینکه می‌بیند این محصول نا موجود است، از سایت شما خارج می‌شود؛ در صورتی که می‌توانستید صفحه دسته‌بندی «ماشین لباسشویی» را از سایت خود به صفحه اول گوگل برسانید تا درصورتی که یکی از ماشین لباسشویی‌های شما نا موجود شد، مخاطب بتواند بقیه مدل‌های ماشین لباسشویی داخل وبسایت شما را در همان صفحه ببیند و خرید کند.

هزینه سئو سایت چقدر است؟

 برای اطلاع از هزینه سئو سایت خودتان، باید با ما تماس بگیرید تا بعد از صحبت در مورد جنبه‌های مختلف پروژه، قیمت به شما اعلام شود، زیرا متغیرهای بسیاری در قیمت پروژه سئو دخیل هستند و باید تمام آن‌ها برای اعلام هزینه، بررسی شوند؛ برای مثال، انتخاب کلمات کلیدی بسیار مهم است و اگر کلمه مناسبی انتخاب نشود، هزینه‌هایی که می‌پردازید هیچ بازگشتی نخواهند داشت، اما با انتخاب کلمات مناسب، کسب و کار شما از لحاظ درآمدی متحول خواهد شد. شما می‌توانید روی دانش و تجربه ما برای کمک در انتخاب کلمات کلیدی حساب کنید.

  • موضوع بعدی، حوزه فعالیت شماست. در بعضی از حوزه‌ها رقابت خیلی بیشتر از بقیه است و هر چقدر رقابت بیشتر باشد، طبیعتاً فرایند سئو پیچیده‌تر و سخت‌تر و در نتیجه پر هزینه‌تر می‌شود. البته می‌توان با پیدا کردن شکاف‌های محتوایی، ضمن کاهش هزینه، مشتریان زیادی را به سایت مورد نظر جذب کرد.
  • تعداد کلمات کلیدی مورد نظر نیز بر هزینه سئو موثر است.
  • از دیگر عوامل موثر بر قیمت سئو می‌توان به سابقه وبسایت اشاره کرد. طبیعتاً اگر در گذشته به صورت اصولی روی سئو سایت خود کار کرده باشید، هزینه پروژه بعدی سئو کاهش می‌یابد و اگر در سایت شما سئوی غیر اصولی انجام شده باشد، هزینه‌های اصلاحات سایر نیز به پروژه افزوده می‌شود.
  • گاهی شاید نیاز باشد هاست شما و یا cms سایتتان تغییر کند که در اینصورت نیز هزینه آن‌ها به قیمت پروژه اضافه می‌شود.

عوامل دیگری نیز بر قیمت نهایی تاثیر گذار است که هنگام مشاوره تلفنی، بررسی و قیمت نهایی به شما اعلام می‌شود.

برای ثبت سفارش یا دریافت مشاوره، از شنبه تا پنجشنبه از ساعت 8 الی 19 با شماره 02128423975 تماس بگیرید.

سلام، نیاز به راهنمایی دارید؟
×
اگه قصد مهاجرت داری، قبلش حتماً یه سر به این سایت بزن!
مشاهده‌ی سایت