بهترین شغل دوم

توسط | اسفند 11, 1398 | کسب درآمد | 0 نظر

4 دقیقه

خیلی‌ها برای تامین مخارج زندگی، به دنبال شغل دوم هستن یا از شغل دوم خود ناراضی هستند و می‌خواهند آن را تغییر دهند. این مقاله برای هر دو دسته مفید است و می‌تواند اطلاعات خوبی در اختیار شما بگذارد زیرا در آن با متخصصان هر حوزه صحبت شده و آن‌ها بدون تعصب یا خصاصت ، تمام تجربیات خودشان را در اختیار شما عزیزان گذاشته‌اند .

یک شغل دوم خوب باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟

در ابتدای کار، این را بگویم که دو شغله بودن راه حل مناسبی برای تامین مخارج زندگی نیست، زیرا شما نمی‌توانید با خانواده خود وقت بگذرانید ؛ ضمناً برای پیشرفت در هر کاری نیاز به تمرکز دارید که با دو شغله شدن، این تمرکز به طور کامل از بین می‌رود .

اما گاهی اوقات، چاره‌ای جز انتخاب یک شغل پاره وقت نیست؛ در اینطور مواقع بهتر است طبق گفته‌ی «جیم ران» در کتاب «معجزه کار پاره وقت»، شغل دومی انتخاب کنید که بتواند بعد از مدتی، درآمد آن به حدی رشد کند که به شغل اول شما تبدیل شود. در ادامه این مطلب به معرفی همین مشاغل خواهیم پرداخت که این پتانسیل را دارند تا تبدیل به یک کسب و کار کامل شوند .

شغل دوم با اینستاگرام

در اولین گفتگوی زنده با محمد رضا کریمی، کارشناس شبکه‌های اجتماعی صحبت کردیم و استفاده از اینستاگرام به عنوان شغل پاره وقت را مورد بررسی قرار دادیم. محمد رضا، مدیر و مشاور چندین پیج بزرگ اینستاگرام و همچنین پیج اینستاگرام 5 درصدی‌ها است.

تمام گفتنی‌ها در این ویدئو گفته شده، پس آن را با دقت تا انتها ببینید .

کسب درآمد از برنامه‌نویسی موبایل

یک شغل دوم شیک و با کلاس، برنامه نویسی اندروید!

شغلی که به راحتی می‌تواند درآمد شما را به حدی برساند که قید شغل اول خودتان را بزنید، اما میزان درآمد شما کاملا به میزان اراده و علاقه خودتان بستگی دارد . در این ویدئو با فرزاد سیدی صحبت کردم، یکی از بهترین برنامه‌نویس‌های اندروید در ایران . این گفتگوی جذاب را هم تا انتها دنبال کنید.

 

کسب درآمد از طراحی سایت

یک شغل پاره وقت و پردرآمد دیگر به نام طراحی وبسایت. درباره این شغل، یک گفتگوی مفصل با محمد مهدی فلاح، موسس شرکت دیجیتال مارکتینگ «نیشاوب» داشتم که پیشنهاد می‌کنم این ویدئو را هم ببینید چون از نظر من، طراحی سایت یک شغل عالی است !

 

کسب درآمد از کسب و کار خانگی

شما می‌توانید در خانه هم برای خودتان یک شغل پاره وقت پر درآمد و مناسب دست و پا کنید که در آینده می‌تواند تبدیل به یک کسب و کار شود. این موضوع را با علیرضا احدی، موسس مجموعه تواناشو و مدرس کسب و کارهای خانگی بررسی کرده‌ایم.

کسب درآمد از طریق نتورک مارکتینگ

نتورک مارکتینگ، همیشه یکی از بحث‌های چالش برانگیز بوده است. در این ویدئو هم یک صحبت چالشی با میثم جبلی که خودش قبلاً چند سالی به طور مستمر در شرکت‌های نتورک مارکتینگ فعال بوده و بعد به دلایلی از این حوزه خارج شده، داشتیم.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام، نیاز به راهنمایی دارید؟
×
اگه قصد مهاجرت داری، قبلش حتماً یه سر به این سایت بزن!
مشاهده‌ی سایت