6 دقیقه

با رشد روزافزون اینترنت و فضای دیجیتال، کسب‌وکارهای مختلفی به سمت این فضا حرکت کرده و جایگاه مناسبی در دنیای دیجیتال برای خود یافته‌اند. اما دست‌پیداکردن به این جایگاه کار آسانی است؟

حال با گذشت سال‌ها، کسب‌وکارها همگی به سمت فضای دیجیتال آمده و رقابت سختی به وجود آورده‌اند که این اتفاق کار را برای کسب‌وکارهای تازه‌وارد سخت‌تر کرده است.

در حال حاضر با این شرایط، هر کسب‌وکاری که خواستار ورود به این فضا است باید با برنامه و راهنمایی‌های درست توسط شخصی باتجربه کار خود را شروع کند.

در این راستا آقای مجید کریمی، اولین بیزینس کوچ گردشگری و مهاجرت، کسب‌وکارهایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند را راهنمایی کرده و باعث رشد آن‌ها در فضای دیجیتال می‌شود.

در اینجا قصد داریم تا کمی با آقای مجید کریمی و فعالیت‌ها و افتخارات ایشان در سال‌های گذشته آشنا شده و داستان موفقیت کسب‌وکارها را از زبانشان بشنویم.

بیوگرافی مجید کریمی

مجید کریمی، متولد سوم اسفندماه سال 1372 در شهر تهران می‌باشد؛ آقای کریمی از زمان ورود به دوره راهنمایی و آشنایی با کامپیوتر و اینترنت به فضای دیجیتال که در آن زمان محدودتر بود، علاقه‌مند شد.

این علاقه وقتی بیشتر شد که ایشان در سال 1391 وارد دانشگاه شده و با حوزه تبلیغات و بازاریابی آشنا شدند. ازآنجاکه با دنیای وب از قبل آشنایی داشتند و بعد با بازاریابی و تبلیغات آشنا شدند تصمیم به یادگیری بیشتر در این حوزه گرفتند.

برای یادگیری بیشتر از سال 1391 تا 1393 در دوره‌های داخلی و خارجی زیادی نزد اساتید بزرگ به یادگیری مشغول شدند و در سال 1393 به‌عنوان دیجیتال مارکتر وارد بازار کار شدند.

مجید کریمی در ابتدا راه و برای کسب تجربه بیشتر از سال 1393 تا سال 1396 با کسب‌وکارهای بزرگ و کوچک زیادی همکاری کرد و مشاوره‌های زیادی به استارتاپ‌های مختلف داد.

اما از سال 1397 تصمیم به فعالیت تخصصی در یک حوزه مشخص گرفت؛ همین تصمیم باعث شد تا آقای کریمی وارد حوزه مهاجرت و گردشگری شده و به مدیران این حوزه خدمات مشاوره، مارکتینگ، کوچینگ و … ارائه دهد.

مجید کریمی بیزینس کوچ

چرا مدیران مؤسسات مهاجرت و گردشگری باید از خدمات کوچینگ مجید کریمی استفاده کنند؟

فضای کسب‌وکارهای مهاجرت و گردشگری بسیار وسیع است و شرکت‌ها و مؤسسات زیادی در سال‌های اخیر در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده‌اند؛ به همین دلیل مجید کریمی تصمیم به فعالیت تخصصی در این حوزه گرفت تا بتواند مشاوره‌های تخصصی‌تر و دقیق‌تری با تمرکز بر این حوزه به مشتریان خود ارائه دهد.

در حال حاضر آقای کریمی تیمی باتجربه از افراد متخصص در حوزه گردشگری و مهاجرت در کنار خود دارد که با سال‌ها تجربه ایشان در این حوزه به کسب‌وکارها خدمات‌رسانی می‌کنند.

تخصص تیم آقای کریمی، توسعه کسب‌وکار و افزایش درآمد آن‌ها از فضای دیجیتال می‌باشد؛ آنها به نیازهای مخاطبان، چالش‌ها و مشکلات و موارد تخصصی این حوزه آشنا هستند و بدون آزمون‌وخطا در کوتاه‌ترین زمان بیشترین بازده را برای کسب‌وکارها در حوزه گردشگری و مهاجرت دریافت می‌کنند.

خدمات تیم آقای کریمی

کوچینگ و مشاوره

 • بیزینس کوچینگ
 • لایف کوچینگ
 • مشاوره و آموزش‌های سازمانی برای مدیران و سایر پرسنل
 • و …

دیجیتال مارکتینگ

 • تعیین استراتژی
 • ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ
 • طراحی پروموشن‌ها و کمپین‌های فروش
 • دستیابی به حداکثر فروش آنلاین
 • و …

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

 • طراحی استراتژی شبکه‌های اجتماعی
 • برنامه‌ محتوایی
 • تولید و انتشار محتوای جذاب و کاربردی
 • جذب مخاطب هدفمند در سریع‌ترین زمان
 • و …

طراحی سایت و سئو

 • طراحی تخصصی مطابق با نیاز مخاطب حوزهٔ مهاجرت و گردشگری
 • کسب جایگاه‌های برتر در گوگل
 • و …

افتخارات و دستاوردهای مجید کریمی

آقای کریمی اولین بیزینس کوچ تخصصی در حوزه گردشگری و مهاجرت می‌باشد که در سال‌های فعالیت خود دستاورد‌های قابل‌توجهی داشته است.

ایشان در حال حاضر 7 سال سابقه فعالیت در حوزه کسب‌وکار به‌صورت حرفه‌ای را داشته و پیش از آن در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعال بوده است.

مجید کریمی برنده لوح و تندیس دومین اجلاس سراسری پیش‌گامان صنعت و اقتصاد ملی هستند؛ این اجلاس برای بررسی وضعیت اقتصاد و صنعت کشور با حضور فعالان و نخبگان صنعت و اقتصاد برگزار می‌شود.

ازآنجایی‌که ایشان از ابتدای فعالیت خود در صنعت گردشگری و مهاجرت فعالیت می‌کردند، تابه‌حال به بیشتر از 100 شرکت و کسب‌وکار مرتبط به حوزه گردشگری و مهاجرت مشاوره و آنها را در مسیر رشد قرار داده‌اند.

همچنین در کنار مشاوره به کسب‌وکارها، ایشان مشغول به آموزش بیش از 500 مهارت جو و علاقه‌مند به این حوزه بودند و تابه‌حال شاگردان موفق زیادی داشته‌اند. در همین راستا تابه‌حال بیش از 50 دوره آموزشی آنلاین و حضوری برگزار کرده و دانش خود را به علاقه‌مندان این حوزه منتقل کرده است.

در حال حاضر مؤسسات موفق زیادی از خدمات آقای کریمی در حوزه دیجیتال استفاده کرده و کسب‌وکار خود را در مسیر رشد قرار می‌دهند.

برای پیشرفت کسب‌وکارتان و اخذ مشاوره‌های تخصصی و بهره‌مندی از تجربیات مجید کریمی می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی Majidkarimi.net اقدام به اخذ وقت مشاوره کنید.

همچنین در این وب‌سایت برخی تجربیات ارزشمند ایشان به‌صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده که می‌توانید از آنها برای کسب اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام، نیاز به راهنمایی دارید؟
×
اگه قصد مهاجرت داری، قبلش حتماً یه سر به این سایت بزن!
مشاهده‌ی سایت