10 فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی برتر ایران در سال 1403

توسط | تیر 23, 1400 | کسب و کار | 4 نظرات

23 دقیقه

تمایل به زیبا بودن، زیباتر شدن و زیباتر دیده شدن نیازی طبیعی است که در تمام انسان‌ها و جوامع وجود دارد؛ اما اگر کلی‌تر بنگریم، این نیاز در خانم‌ها بیشتر است. همه‌ی زنان دوست دارند زیبا دیده شوند. البته زیبایی‌ای که ریشه در صحت و سلامتی آنها داشته باشد نه فقط به دلیل استفاده از لوازم آرایشی و پوشاندن مشکلات پوستی.

تعریف زیبایی از دید مردم مختلف متفاوت است و حتی باورهای مردم در کشورهای مختلف نسبت به این قضیه فرق می‌کند. هر کس از دید خودش تعبیری از زیبایی دارد؛ یک نفر زیبایی را در قد بلند می‌بیند، دیگری در داشتن مو‌هایی سالم و شخصی دیگر در پوست سالم و بی‌نقص. حتی گاهی پیش می‌آید که اخلاق، منش و رفتار یک فرد تاثیری روی زیباتر دیده شدن او می‌گذارد؛ به این معنی که اگر فردی را ببینیم که به زیبایی سخن می‌گوید یا زیبا رفتار می‌کند، تفکر و ادراک زیبایی داشته و یا حتی نگاه زیبا‌بینی دارد، با خودمان می‌گوئیم که او زیباست. پس زیبایی تنها به چهره و ظاهر فرد مربوط نمی‌شود و زوایای مختلفی دارد. البته این را هم به شما بگوئیم اگر چه در طول تاریخ برای زیبایی استانداردها و معیارهای خاصی در نظر گرفته شده، اما از طرفی برخی می‌گویند زیبایی یک امر نسبی است و نسبت به یک چیز دیگر یا یک فرد دیگر سنجیده می‌شود.

بالاخره مفهوم زیبایی هر چه که باشد چه ظاهری چه باطنی برای مردم خوشایند و قابل تحسین است. حتما این حدیث زیبا را از پیامبر اکرم(ص) شنیده‌اید که می‌‌فرماید:” خداوند زیباست و زیبایی‌ها را دوست دارد”؛ پس خدا‌دوست بودن منا‌فاتی با زیبا‌‌دوستی ندارد به شرطی که این تمایل به زیباتر شدن منجر به وسواس فکری عملی نشود، برای خود فرد یا دیگران آسیب زننده نباشد و به یک معضل تبدیل نگردد. منظورمان دست زدن به هر اقدام درست و نادرستی برای زیباتر شدن است. همان که این روزها زیاد شاهدش هستیم: عمل‌های جراحی زیبایی بی‌رویه که بعضا عوارض جبران ناپذیری در پس خود دارند.

پس از این مقدمه‌ی کوتاه به سراغ موضوع اصلی می‌رویم. امروز قصد داریم در خصوص یکی از راه‌های زیباتر دیده شدن که همان استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی است با شما صحبت کنیم. این صنعت جذاب و پر رمز و راز که برند‌های زیادی از سرتاسر دنیا را در دل خود جای داده است. تعداد زیادی از زنان در نقاط مختلف جهان برای شاداب‌تر دیده شدن و بو‌لد کردن جذابیت و زیبایی خود به طور روزانه از لوازم آرایشی استفاده می‌کنند. البته در کنار مصرف لوازم آرایشی، انجام روش‌های مراقبت پوستی و رعایت روتین‌های روز و شب جهت حفظ سلامت پوست و زیباتر دیده شدن هم توصیه می‌گردد.

در این مقاله ابتدا در خصوص لوازم آرایشی و انواع آن، تاریخچه و روش‌های مراقبت پوستی با شما صحبت کرده و در ادامه ده فروشگاه برتر در زمینه‌ی فروش اینترنتی لوازم آرایشی بهداشتی را به شما معرفی می‌نماییم و در خصوص هر کدام توضیح مختصری ارائه می‌کنیم. ابتدا به سر تیتر‌های این مقاله نگاهی بیندازید و سپس تا انتها ما را همراهی کنید.

 • تعریف لوازم آرایشی
 • تاریخچه‌ی لوازم آرایش
 • طبقه‌بندی محصولات آرایشی و بهداشتی
 • راه‌های شناخت لوازم آرایش معتبر
 • تاثیر تبلیغات بلاگر‌ها یا اینفلو‌ئنسرها
 • ده فروشگاه برتر اینترنتی لوازم آرایشی در ایران

در کشور ما لوازم آرایشی جزء جدایی ناپذیر کیف خانم‌هاست و مصرف آن تقریبا از سنین نوجوانی در دخترها شروع می‌شود. این رنگی‌رنگی های جذاب، برند‌ها، مدل‌ها، رنگ‌ها و انواع مختلفی دارند تا بتوانند تمام سلیقه‌ها را با هر بودجه‌ای پوشش دهند. در سال‌های گذشته گفته می‌شد که ایران دومین کشور مصرف کننده‌ی لوازم آرایشی در دنیا‌ست که خب خبر جالبی نبود. اما در سال‌های اخیر و مخصوصا در دوران کرونا مصرف لوازم آرایشی به شدت کمتر شده است چون در این ایام بخش زیادی از صورت با ماسک پوشیده می‌شود و نیازی به آرایش زیاد نیست.

تعریف لوازم آرایشی:  به هر گونه موادی گفته می‌شود که جهت زیبایی، بهسازی، حفظ ظاهر یا رفع بوی بد انسان به کار می‌رود. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) محصولات آرایشی را این گونه تعریف می‌کند: “محصولات در نظر گرفته شده برای استفاده در بدن انسان برای پاک سازی، زیبا سازی، ارتقا جذابیت یا تغییر ظاهر بدون تأثیر در ساختار بدن یا عملکردهای آن.”

طبق این تعریف انواع کرم‌ها، لوسیون‌ها، پاک‌کننده‌ها، رژ لب، سایه، ریمل، لنز، روغن‌ها، دئودورانت‌ها و ضد‌تعریق‌ها و … جزو محصولات آرایشی به شمار می‌آیند. البته اکثر این محصولات مختص به پوست صورت هستند.

تاریخچه‌ی لوازم آرایش

اگر تاریخچه‌ی مصرف لوازم آرایشی را مطالعه کنیم، به نکات جالبی در آن برمی‌خوریم. به عنوان مثال آرایش بدن و صورت برای اولین بار در طول تاریخ توسط مردان ابداع شد؛ اما آرایش کردن به منظور زیبایی برای نخستین بار توسط زنان مصری رواج پیدا کرد. زنان مصری از رنگ قرمز برای سرخ کردن گونه‌ها و لب‌ها و از رنگ سیاه برای تیره‌تر کردن چشمهایشان استفاده می‌کردند.

در همان زمان در یونان باستان برای مرطوب کردن لب‌ها از عسل استفاده می‌شد. با شروع جنگ‌های صلیبی آرایش در شمال اروپا زیاد شد. جالب است که در قرن 14 میلادی مراقبت‌های پوستی و استفاده از لوازم آرایشی تنها مختص اشراف و نجیب زادگان بود اما در قرن 18 کم‌کم در بین عموم مردم گسترش یافته و محبوب شد. مقدار سربی که در آن زمان در تولید لوازم آرایش استفاده می‌شد، زیاد و برای سلامتی افراد مضر بود. پس از مدتی که جوامع رو به صنعتی شدن رفتند و کارخانجات جدیدی در قرن 20 و 21 احداث شدند، در تولید و ساخت لوازم آرایشی تغییراتی به وجود آمد و مواد طبیعی‌تر جای مواد شیمیایی و مضر را گرفت.

طبقه‌بندی محصولات آرایشی و بهداشتی

محصولات آرایشی و بهداشتی بر اساس عملکرد و کارکرد‌شان به سه دسته تقسیم می‌شوند:

1_ محصولات مراقبتی و محافظتی پوست: مانند انواع مرطوب کننده‌ها، ضد‌آفتاب‌ها و پاک‌کننده‌های پوستی، صابون‌ها، تونر‌ها، لایه بردار‌های پوستی، عطر‌ها و دئودورانت‌ها و محصولات ضد تعریق

2_ محصولات زیبایی مربوط به پوست: همچون انواع لوازم آرایشی(رژ لب، رژ گونه، مداد چشم، خط چشم، کانسیلر، ریمل، سایه و انواع فون‌های فشرده و کرم پودری) و لاک ناخن

3_ محصولات زیبایی و مراقبت از موها : شامپو، ژل مو، سرم مو، نرم‌کننده، ماسک مو، اسپری مو، رنگ مو و دکلره‌ی مو

راه‌های شناخت لوازم آرایش معتبر

از آنجا که لوازم آرایشی، بهداشتی و مراقبت‌های پوست و مو به طور مستقیم با پوست صورت، بدن و موهای ما در ارتباط هستند، پس اصل بودن، معتبر بودن و سالم بودن محصولات مصرفی اهمیت بسیار زیادی می‌یابد. در جهان پیرامون ما که کارخانجات مختلف، انواع برند‌ها و مارک‌های لوازم آرایشی را تولید کرده و به بازار عرضه می‌کنند، گاهی پیش می‌آید که برخی کارگاه‌ها یا کارخانجات دست به تولید محصولات بی‌کیفیت، تقلبی یا کپی از محصولات معتبر بزنند و تنها به دلیل درآمد بیشتر با سلامت انسانها بازی کنند. مصرف برخی از این لوازم تقلبی علاوه بر اینکه پول و سرمایه‌ی مشتریان را  هدر داده، در بعضی موارد منجر به صدمات و مشکلات پوستی همچون جوش، اسکار و زخم، اگز‌ما و بروز حساسیت‌های شدید و سرطان پوست در آنها نیز می‌شود. اما نگران نباشید. راهکارهای زیادی برای شناخت محصولات آرایشی و بهداشتی معتبر هست که اگر کمی دقت و توجه به خرج دهید، به راحتی می‌توانید محصولات بی‌کیفیت و تقلبی را از محصولات اصل و سالم تشخیص دهید. ما این راهکارها را به شما نشان خواهیم داد. با ما همراه باشید:

1_ فقط از فروشگاه‌ها و آنلاین شاپ‌های معتبر خرید کنید.

اولین و مهمترین قدم برای نیفتادن در دام خرید لوازم آرایشی فیک و بی‌کیفیت این است که از فروشگاه‌های نا‌معتبر خرید نکنیم. متاسفانه بسیاری افراد تنها به قیمت لوازم آرایشی توجه می‌کنند و برایشان مهم نیست که این محصولات را از چه مغازه یا چه فروشگاهی بخرند. این افراد اگر کمی با خود فکر کنند متوجه خواهند شد که اگر امروز برای چنین لوازم تقلبی و بی‌کیفیتی پول خرج کنند، در آینده باید چند برابر برای درمان و جبران عوارض ناشی از مصرف این محصولات هزینه کنند. پس چه بهتر که از اول بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید تا بعدا پشیمان نشوید.

اگر از آنلاین شاپ‌ها خرید می‌کنید، توصیه‌ی ما به شما چک کردن نماد اعتماد الکترونیکی سایت است.

 

 

2_ محصولا‌تی را بخرید که مورد تایید وزارت بهداشت است.

در کشور ما نهاد ذی‌صلاحی که مستقیما بر روی سلامت و اصیل بودن کالا نظارت می‌کند، وزارت بهداشت است. وزارت بهداشت با بازدیدهای دوره‌ای از کارخانجات تولید لوازم آرایشی و بهداشتی، بررسی اسناد و مدارک واحدهای تولیدی، بررسی فرمولاسیون محصولات و نظارت بر تمام مراحل تولید، نگهداری، توزیع و یا واردات محصولات خارجی تا صدور مجوز نهایی آن، ما را از سالم و بی‌ضرر بودن این گونه محصولات مطمئن می‌کند.

در پایان، وزارت بهداشت روی کالاها و محصولات آرایشی بهداشتی که از فیلترهای سلامت کالا عبور کنند و مجوز تولید پیدا کرده باشند، برچسب شماره پروانه بهداشت می‌زند. این برچسب معرف اطلاعاتی همچون نام کشور تولید کننده، نام کارخانه، نام شرکت وارد کننده، سال ساخت و سری ساخت کالا است.

3- به کیفیت بسته‌بندی و کوچکترین جزئیات محصولات دقت کنید.

برخی محصولات فیک و بی‌کیفیت ممکن است از لحاظ رنگ، سایز، یا بسته‌بندی کاملا با نمونه‌ی اصلی خود تفاوت داشته باشند. برخی دیگر از محصولات تقلبی و بی‌کیفیت هم هستند که به صورت کاملا پیچیده ساخته شده و به خوبی از محصول اصلی کپی شده‌اند؛ به نحوی که تشخیص آنها از نمونه‌ی اصلی به سادگی میسر نیست. در هر صورت در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی دقت کافی به خرج داده و تا کوچکترین جزئیات محصول را با عکس آن در اینترنت مطابقت دهید. گاهی ممکن است حتی یک حرف از نام محصول اصلی با تقلبی فرق داشته باشد.

4_ به تاریخ تولید و تاریخ انقضای محصول توجه کنید.

گاهی محصولی که می‌خرید اصل و معتبر است اما اگر به تاریخ انقضای آن نگاهی بیندازید می‌بینید تا چند ماه دیگر منقضی شده و بلا‌استفاده می‌گردد؛ پس محصولی را انتخاب کنید که اولا تاریخ تولید و انقضا روی آن درج شده باشد و ثانیا بتوانید مدت نسبتا طولانی از آن استفاده نمایید.

5_ به رایحه، بو و بافت لوازم آرایشی دقت کنید.

در خرید لوازم آرایشی به رایحه، بو و عطر این محصولات توجه کنید. به عنوان مثال محصولی که عطر شدید یا بوی بد و تندی داشته باشد جعلی و فیک است و به سلامت شما آسیب می‌رساند. یک ریمل معتبر و سالم معمولا بوی بسیار ملایمی دارد و مژه های مرتب و سالمی هم دارا‌ست. به بافت محصول هم توجه کنید. محصولات کرمی و پودری نباید نا‌خالصی داشته باشند و یا بافتشان جدا از هم باشد. یک نکته‌ی دیگر هم این است که به براش‌ها، برس‌ها و فرچه‌های محصولات نیز نگاهی بیندازید و از سالم و نرم بودن موهای آنها اطمینان حاصل کنید.

تاثیر تبلیغات بیوتی بلاگر‌ها یا اینفلوئنسر‌ها

در سال‌های اخیر با محبوبیت شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و یوتیوب و تبلیغات صورت گرفته توسط بیوتی بلاگر‌ها و اینفلوئنسر‌ها، میزان شناخت و آگاهی مردم نسبت به برترین برند‌ها و مارک‌های لوازم آرایشی بهتر شده است. دیگر مردم می‌دانند که قبل از مصرف هر گونه لوازم مراقبتی و بهداشتی پوستی می‌بایست نوع پوست خود را شناسایی کنند و بر اساس چرب، خشک یا مختلط بودن آن، محصولات متناسب را خریداری نمایند. بیوتی بلاگر‌ها در ویدئو‌های خود معمولا محصولات آرایشی و بهداشتی را نقد و بررسی می‌کنند و میزان مفید بودن و اثرگذاری آن را به مخاطبین خود نشان می‌دهند و از آنجا که به دلیل محبوبیت‌شان معمولا صادقانه و قابل اعتماد رفتار می‌کنند، مردم نیز به حرف و نظر آنها اعتماد می‌کنند. پس اثر تبلیغات این افراد در میزان فروش و استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی را نمی‌توان نادیده گرفت.

البته شما مردم به عنوان مخاطبین این افراد تاثیرگذار باید یک نکته را هم مد نظر قرار دهید و آن این است که اگر یک محصول برای پوست و موی یک فرد مناسب است، تضمینی ندارد که برای شما هم این گونه باشد. پس اولا به هر بیوتی بلاگری در دنیای مجازی اعتماد نکنید و ثانیا باز هم با احتیاط رفتار کرده و مراقب محصولا‌تی که استفاده می‌کنید باشید.

خب اکنون نوبت آن است که شما را با ده مورد از برترین وب‌سایت‌های فروش محصولات آرایشی بهداشتی آشنا کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

ده فروشگاه برتر اینترنتی لوازم آرایشی در ایران

1_  موتن رو (Mootanroo)

آدرس سایت: https://mootanroo.com

فروشگاه اینترنتی موتن رو از جمله وب‌سایت‌های عالی در زمینه‌ی فروش لوازم آرایشی و بهداشتی است که اکثر خانم‌ها آن را می شناسند. این مجوعه که توسط جوانان با استعداد ایرانی در سال 1395 آغاز به کار کرده است، حمایت سرمایه‌گذارانی با سابقه‌ی 50 ساله در این حوزه را نیزهمراه خود دارد.

ارسال سریع، مشاوره‌ی تخصصی، گارانتی بازگشت و تایید اصلالت کالا از ویژگی‌های این وب‌سایت پر‌طرفدار است. موتن رو علاوه بر پرداخت مبلغ به صورت اینترنتی، امکان پرداخت در محل هنگام دریافت سفارش را نیز داراست. محصولات موتن رو تخفیف های زیادی دارند و به مناسبت‌های مختلف تخفیفات بیشتری هم روی گروه‌هایی از محصولات اعمال می‌شود. تنوع زیاد محصولات و ارائه‌ی تخفیف‌های خوب از جمله نقاط قوت این سایت است. موتن رو برای هر محصول، تولید محتوای خوبی هم در وبسایت خود قرار داده است و شما با خواندن نظرات کاربران دیگر می‌توانید راحت‌تر انتخاب کنید.

دسته بندی محصولات این سایت شامل:

آرایشی و گریم، پوست، مو، بدن، عطر، بهداشت شخصی، مردانه، لوازم برقی، مادر و کودک، اکسسوری و زیورآلات است.

2_فروشگاه اینترنتی روتینو (routinoo.com)

آدرس سایت: https://routinoo.com

فروشگاه لوازم آرایشی روتینو

فروشگاه اینترنتی روتینو فعال در حوزه فروش محصولات مراقبت پوست و مو میباشد. روتینو عرضه کننده با کیفیت ترین و متنوع ترین برندهای روز دنیا میباشد. ارسال سریع، بسته بندی مناسب، ضمانت اصالت کالا، پرداخت امن و امکان بازگشت کالا از ویژگی های بارز فروشگاه روتینو میباشد. برندهای استی لادر، کلینیک، بادی شاپ، سراوی، سیمپل، نوتروژینا، اوسرین، لورال، او جی ایکس و دهها برند محبوب دیگر در این فروشگاه عرضه میشوند.

محصولات در روتینو با مناسبترین قیمت به فروش میرسند. همچنین، همواره در مناسبت های مختلف پروموشن ها و تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته خواهد شد. مشاوران روتینو در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. در صورتیکه قبل از خرید نیاز به مشاوره تخصصی داشتید، میتوانید از مشاوره رایگان سایت روتینو بهره مند شوید.

در وبسایت روتینو اطلاعات محصولات از جمله ویژگی هر محصول، بارکد ، بچ کد، تاریخ انقضا به طور کامل توضیح داده شده است و محتوای مربوط به محصولات با کامل ترین متن برای راهنمایی هر چه بیشتر درج شده است همچنین برای هر محصول چندین تصویر با کیفیت اضافه گردیده است تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

امکان ثبت سفارش در هر نقطه ای از ایران در سایت وجود دارد و روتینو به سر تا سر ایران ارسال دارد. امکان ارسال رایگان و شارژ کیف پول از دیگر ویژگی های بارز سایت روتینو میباشد. در واقع با ثبت نام در سایت مبلغی از فاکتور به عنوان هدیه در کیف پول شارژ میشود تا در خریدهای آتی بتوانید از تخفیفات بیشتری بهره ببرید.

از آنجایی که در دنیای پر مشغله امروز تهیه هدیه به مناسبت های مختلف مستلزم صرف زمان و انرژی زیاد است روتینو این مشکل را برای شما آسان نموده است.شما میتوانید با انتخاب گزینه بسته بندی با کاعذ کادو هدیه خود را به هر آدرسی ارسال نمایید.

محصولاتی که در سایت روتینو عرضه میشوند شامل انواع ضد آفتاب، تونر و میسلارواتر، انواع شوینده های صورت، کرم های ضد چروک، انواع ماسک و کرم مو، شامپو های تخصصی و ده های گروه کالایی دیگر میباشد.

علاوه بر تمامی مزیتهای ذکر شده چنانچه علاقمند به آموزشهای تخصصی مراقبت پوست و مو هستید میتوانید با دنیال کردن اینستاگرام روتینو به تمام این محتواها و همچنین اطلاع رسانی ها در خصوص جشنواره ها و تخفیفات دسترسی داشته باشید.

در روتینو تکریم مشتری از مهمترین ارکان به شمار میرود. به همین منظور در صورت هر گونه مشکل در فرایند ثبت سفارش میتوانید با پشتیبان های سایت تماس حاصل نمایید . همچنین سایت روتینو به پاس اعتماد و قدردانی از شما عزیزان برای خرید اول تمامی دوستان کد تخفیف اختصاصی صادر خواهد نمود. اگر شما هم به دنبال تجربه خریدی لذت بخش و مطمئن هستید روتینو میتواند گزینه مناسبی باشد.

مویی نو رویی نو با روتینو

شماره تماس: 09966566124

اینستاگرام: routinooshop

3_ روبان       (Ruban )

آدرس سایت:  https://ruban.com

فروشگاه اینرتنتی روبان( شرکت زر تجارت روبان) یک مرجع تخصصی زیبایی است که ماموریت خود را تشویق بانوان به مراقبت‌های زیبایی خود معرفی می‌کند.

اگر قسمت دسته‌بندی محصولات این سایت کامل و جامع را باز کنید، به محصولات زیر برخورد خواهید کرد:

محصولات آرایشی، پوست، مو، بدن، بهداشت شخصی، مادر و کودک، عطر، اکسسوری، سلامت و ورزش، مردانه، ضدعفونی و ماسک، محصولات جانبی و برقی.

از مزیت‌های خرید از سایت روبان می‌توان به تضمین اصل بودن کالا، ارسال سریع و 7 روز ضمانت بازگشت کالا اشاره کرد.

روبان از آن جمله وب‌سایت‌هایی است که تولید محتوای بسیار خوبی در مورد هر محصول در سایت خود قرار داده است و امکان بازدید از نظرات مشتریان در سایت فراهم است. تخفیف‌های خوب، ارائه‌ی محصولات با‌کیفیت، اهمیت قائل شدن برای مشتری و خرید آسان از جمله دلایل علاقه‌مندی مردم به این فروشگاه آنلاین است.

4_  کاج شاپ (Kaajshop)

آدرس سایت: https://kaajshop.com

فروشگاه کاج در آذر سال 1394 در اردبیل شروع به کار نمود. هدف اصلی این برند عرضه‌ی محصولات برترین برند‌های آرایشی، پوستی و عطری روز دنیا‌ست.

در حال حاضر کاج‌شاپ با بیش از 8 برند آرایشی و پوستی و بیش از 100 برند عطری همکاری کرده و بر استفاده از محصولات سالم و گیاهی تاکید دارد.

اگر بخش محصولات این وب‌سایت را باز کنیم به دسته‌بندی زیر بر میخوریم:

مراقبت از پوست، مراقبت از مو، آرایشی، ست‌های آرایشی و مراقبتی، عطرها، محصولات آقایان، مکمل‌ها و ویتامین.

از جمله مزیت‌های این سایت می‌توان به پرداخت امن، پشتیبانی و مشاوره، ضمانت اصالت کالا، ارسال سریع و ارسال رایگان برای شهر اردبیل اشاره نمود.

5_ مدیاژ (Modiage)

آدرس سایت:  https://modiage.com

مد‌یاژ در خرداد ماه سال 1395 شروع به فعالیت نمود. این آنلاین‌شاپ یک فروشگاه آنلاین جامع و خوب است که لوازم آرایشی و بهداشتی بخش بزرگی از محصولات موجود در آن است اما تنها محصولات آن نیست. در مدیاژ عطر، لوازم برقی و اکسسوری هم فروخته می‌شود. با تخفیف‌های هیجان‌انگیز و خوبی که روی برخی محصولات آرایشی بهداشتی این سایت گذاشته می‌شود، مشتریان می‌توانند خریدی به صرفه را تجربه کنند.

6_ روژا شاپ (Rojashop)

 آدرس سایت: https://rojashop.com

روژا‌شاپ هم یک فروشگاه اینترنتی معتبر در زمینه‌ی خرید لوازم آرایشی بهداشتی است. این فروشگاه در محصولات خود دسته بندی‌ای از لوازم برقی مرتبط به مراقبت‌های زیبایی را نیز قرار داده است. لوازم برقی همچون: اپیلاتور، سشوار، ماشین اصلاح، اتوی مو، دستگاه فر مو، برس حرارتی، مسواک برقی و ….

از جمله مزیت‌های خرید از این سایت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ضمانت اصل بودن کالا، ارسال رایگان بالای 1000 تومان به سراسر کشور، ضمانت 7 روزه‌ی بازگشت کالا، مشاوره‌ی پوست و زیبایی و باشگاه مشتریان.

7_زیباما (Zibama)

آدرس سایت:  https://zibama.com

زیبا‌ما یک فروشگاه اینترنتی خوب و کامل است که انواع محصولات آرایشی، بهداشتی و مراقبت‌های پوست و مو و عطر را در مجموعه‌ی خود دارد. این وب‌سایت که طبق گفته‌ی خودش بیش از 20 سال در فروشگاه فیزیکی سابقه‌ی فروش محصولات آرایشی داشته‌ است، از سال 95 وارد فروش اینترنتی شده و محصولات با‌کیفیت و قیمت مناسبی را به سراسر کشور ارسال می‌کند.

از مزیت‌های این فروشگاه می‌توان به: ارائه‌ی کالای اور‌جینال، ضمانت 7 روزه‌ی بازگشت کالا، ارسال فوری و خارج از نوبت، ارسال به سراسر کشور و پرداخت در هنگام تحویل (ویژه‌ی تهران ) اشاره کرد.

8_ هومهر (Homehr)

آدرس سایت:  https://homehr.ir

فروشگاه اینترنتی هومهر در دسته‌بندی خود محصولات زیر را جای داده است:

محصولات آرایشگاهی، لوازم آرایشی و گریم، مراقبت پوست، مو، بدن، ادکلن و خوشبوکننده‌ها، لوازم برقی و پیرایش و محصولات آقایان.

پشتیبانی 24 ساعته، پرداخت آنلاین، ضمانت اصل بودن کالا و ضمانت بازگشت کالا از خدمات این فروشگاه آرایشی بهداشتی آنلاین است.

9_ سوراو (Suraw)

آدرس سایت:  https://suraw.com

سوراو که واژه‌ای کردی به معنی سرخاب است، یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه‌ی آرایشی بهداشتی می‌باشد. در این سایت محصولات اصل و اورجینال از برند‌های مختلف با قیمت مناسب به مشتریان عرضه می‌شود. مشتریان همچنین می‌توانند از مشاوره‌ی تخصصی رایگان این وب‌سایت استفاده کرده و محصولات مناسب با پوست و موی خود را سفارش دهند.

این فروشگاه علاوه بر لوازم آرایشی بهداشتی، محصولات مادر و کودک، عطر و ادکلن و لوازم برقی نیز به فروش می‌رساند.

تضمین اصل بودن، ضمانت بازگشت کالا، پشتیبانی و مشاوره و بسته بندی و ارسال سریع از خدمات این وب‌سایت است.

10_  میسلند (Missland)

آدرس سایت:  https://www.missland.com

دسته‌بندی محصولات میسلند شامل موارد زیر است:

آرایشی، عطر و ادکلن، مراقبتی، لوازم برقی، بهداشت شخصی، سلامت(فشار سنج، ترازو، دماسنج و …)، ارتوپدی و آقایان.

این وب‌سایت تخفیفات خوبی روی محصولات آرایشی و بهداشتی خود می‌گذارد و در مورد هر محصول توضیحات دقیقی ارائه می‌دهد تا تصمیم‌گیری برای مشتریان راحت‌تر باشد.

در قسمت بلاگ میسلند مقالات رایگان مفیدی در زمینه‌ی مراقبت‌های پوست و مو و …. برای علاقه‌مندان بار‌گذاری شده است.

4 دیدگاه ها

 1. حاتمی

  این رتبه بندی بر چه اساس و استانداردهایی و توسط چه سازمان و نهادی انجام گرفته ؟
  یانه ، کلا نظر این سایت میباشد؟

  پاسخ
  • گروه تحریریه 5درصدی‌ها

   بر اساس تجربه و نظرات کاربران اینترنتی است

   پاسخ
   • حمیده

    سلام من از فروشگاه های زیادی خرید داشتم روژا شاپ ستاره زیبایی و میثم عطر عالی هستند

    fd

    • گروه تحریریه 5درصدی‌ها

     ممنون از اشتراک گذاری نظرتون

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  سلام، نیاز به راهنمایی دارید؟
  ×
  اگه قصد مهاجرت داری، قبلش حتماً یه سر به این سایت بزن!
  مشاهده‌ی سایت