ابزارهای بررسی آمار پیج

توسط | بهمن 8, 1401 | اینستاگرام, معرفی نرم افزار | 0 نظر

22 دقیقه

اینستاگرام با ۵۰۰ میلیون کاربر در روز که به این پلتفرم مراجعه می‌کنند، کاربران را وادار می‌کند تا با سرعتی سرسام‌آور محتوا تولید کنند. اما با وجود شلوغی، به‌دست‌آوردن نرخ تعامل خوب، رؤیایی دورازذهن است.

این به این دلیل است که تمرکز فقط بر یک‌روی سکه نگرانی‌های مربوط به تعامل شما را حل نمی‌کند. شما باید در پشت‌صحنه قرار بگیرید تا تجزیه‌وتحلیل آنچه که در مقابل مخاطبانتان ارائه می‌شود را بررسی کنید.

منظور ما از تجزیه‌وتحلیل، ردیابی نظرات و لایک‌ها نیست. شما خیلی بیشتر از این بینش‌های اولیه نیاز دارید. به همین دلیل است که اکثر برندها برای ردیابی تجزیه‌وتحلیل خود به ابزارهای بررسی آمار پیج اینستاگرام متکی هستند و در نتیجه بینشی در مورد بهبود فعالیت تولید محتوا خود به دست می‌آورند.

چرا باید از ابزارهای بررسی آمار پیج اینستاگرام استفاده کنیم؟

ابزارهای بررسی آمار پیج اینستاگرام به شما کمک می‌کند رفتار و الگوهای مخاطبان خود را درک کنید و حتی جمعیت‌شناسی مخاطبان خود را تجزیه‌وتحلیل کنید. اگر از این داده‌ها عاقلانه استفاده کنید، می‌توانید محتوای اینستاگرام و کمپین‌های بازاریابی خود را برای دستیابی به مخاطبان مناسب تغییر دهید.

درحالی‌که راه‌هایی برای دسترسی به تجزیه‌وتحلیل شما از طریق اینستاگرام وجود دارد، اگر می‌خواهید نگاه دقیق‌تری به معیارهای خاص داشته باشید و به یافتن راه‌حل‌های فعال کمک کنید، ممکن است یک برنامه تجزیه‌وتحلیل شخص ثالث برای شما بهتر کار کند.

نام تجاری و کسب‌وکار شما و همچنین اهدافی که می‌خواهید به آنها برسید، منحصربه‌فرد است. شما به یک ابزار تجزیه‌وتحلیل نیاز دارید که نیازهای شما را برطرف کند و در حالت ایده‌آل، زندگی را برای شما کمی آسان‌تر کند. در زیر، ما فهرستی از ابزارهای بررسی آمار پیج اینستاگرام را گردآوری کرده‌ایم.

نحوه دریافت Insights در اینستاگرام

دسترسی به تجزیه‌وتحلیل حساب اینستاگرام شما بسیار آسان است. اگر یک حساب بیزینس یا سازنده (Creator) در اینستاگرام دارید، می‌توانید مستقیماً در برنامه به Insights دسترسی پیدا کنید.

برای تغییر اکانت اینستاگرام خود به حساب بیزینس یا سازنده، به مقاله آموزش بیزینسی کردن پیج اینستاگرام مراجعه کنید.

بعد از اینکه اکانت اینستاگرام خود را به حساب بیزینس یا سازنده تغییر دادید، به صفحه پروفایل خود بازگردید و روی بنر «Professional Dashboard» در بالا کلیک کنید.

این شما را به خلاصه‌های Insight حسابتان می‌برد. اگر می‌خواهید مشخصات دقیق‌تری را ببینید، می‌توانید مشاهده همه را انتخاب کنید.

با ابزار Instagram Insights، می‌توانید موارد زیر را مشاهده کنید:

 • چه گروه سنی بیشتر با پست‌های شما تعامل دارد.
 • در کجای دنیا محتوای شما بیشترین توجه را به خود جلب می‌کند.
 • چند فالوور به دست آورده یا ازدست‌داده‌اید.
 • به چند اکانت دسترسی پیدا کرده‌اید.
 • چند اکانت روی محتوای شما کلیک کرده یا پروفایل شما را مشاهده کرده‌اند.
 • اطلاعات اینسایت برای پست‌ها، ریلز و ویدئوها

بهترین ابزارهای بررسی آمار پیج اینستاگرام

ابزار بررسی آمار پیج اینستاگرام یک راه عالی برای ردیابی شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) است؛ اما برنامه‌های شخص ثالثی وجود دارند که می‌توانند تجزیه‌وتحلیل عمیق‌تری به شما ارائه دهند. در زیر فهرستی از برنامه‌های تحلیلی است که رایگان هستند – یا آزمایش‌های رایگان ارائه می‌دهند – تا به شما در شروع کار کمک کنند.

Socialpilot

1.SocialPilot

برخلاف سایر ابزارهای تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام، SocialPilot دارای چندین ویژگی در یک پلتفرم است. این امکان را دارد که تمام حساب‌های تجاری اینستاگرام شما را به هم متصل کند و برای هر یک از آنها تجزیه‌وتحلیل عمیق ارائه دهد. با SocialPilot می‌توانید مستقیماً تصاویر، ریلز، استوری‌ها یا ویدئوها را در اینستاگرام پست کنید.

اگر یک کسب‌وکار کوچک هستید، قطعاً به ابزاری مانند SocialPilot نیاز دارید که یادگیری و استفاده آن آسان باشد. SocialPilot ویژگی‌های غنی مانند تجزیه‌وتحلیل رسانه‌های اجتماعی، تقویم رسانه‌های اجتماعی، مدیریت محتوا، زمان‌بندی انبوه و غیره را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

SocialPilot با تجزیه‌وتحلیل عمیق خود از رسانه‌های اجتماعی، راه‌حل یک‌مرحله‌ای برای مدیریت رسانه‌های اجتماعی شما است.

چرا SocialPilot را به‌عنوان ابزار تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام خود انتخاب کنید؟

 • با SocialPilot، می‌توانید چندین حساب تجاری اینستاگرام را در یک مکان مدیریت و تجزیه‌وتحلیل کنید.
 • مستقیماً از داشبورد SocialPilot، تصاویر، ریلز، استوری‌ها یا ویدئوها را برنامه‌ریزی کنید.
 • می‌توانید از ویژگی صندوق ورودی اینستاگرام آن برای تعامل با فالوورهای خود استفاده کنید.
 • این به شما امکان می‌دهد اولین کامنت را به پست‌های خود اضافه کنید تا بتوانید همه هشتگ‌های مرتبط را برای دسترسی بهتر در آن قرار دهید.
 • می‌توانید هنگام برنامه‌ریزی پست‌ها در اینستاگرام، دوستان و همکاران را تگ کنید.
 • از ابزار ویرایش درون‌برنامه‌ای آن برای تکمیل آپلود تصاویر خود استفاده کنید.
 • اطلاعاتی مانند لایک‌ها، ایمپرشن‌ها، اشتراک‌گذاری‌ها، بازدیدهای پروفایل، کلیک‌های وب‌سایت، گزارش‌های جنسیتی، گزارش‌های مبتنی بر مکان، تعامل و غیره را ارائه می‌کند.
 • گزارش‌های تحلیلی اینستاگرام به چهار بخش تقسیم می‌شوند: پروفایل، پست‌ها، استوری‌ها و ریلز برای درک عمیق.
 • این به شما امکان می‌دهد پارامترهای UTM را به لینک پست خود ایجاد و اضافه کنید تا ترافیک اجتماعی را به طور دقیق در گوگل آنالیتیکس درک کنید

SocialPilot به هر جنبه اینستاگرام توجه دقیقی می‌کند. از ابتدایی‌ترین مرورهای کلی گرفته تا تجزیه‌وتحلیل‌های عمیق، SocialPilot تمام اطلاعاتی را که برای برنامه‌ریزی استراتژی محتوای اینستاگرام درحال‌رشد خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.

Social Status

2.Social Status

Social Status یکی از جامع‌ترین ابزارهای تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام برای ردیابی همه پست‌ها و استوری‌های اینستاگرام شما در یک مکان است. اگر چندین اکانت را مدیریت می‌کنید، می‌توانید اکانت‌ها را گروه‌بندی کنید و عملکرد کلی را گزارش دهید.

Social Status، انواع گزارش‌ها سفارشی را برای شرکت‌هایی که نیاز به ایجاد چندین الگوی گزارش برای مشتریان دارند، فراهم می‌کند. گزارش‌های خودکار را می‌توان به‌راحتی در قالب‌های مختلف از جمله CSV، PDF، PowerPoint و Google Slides صادر کرد.

ویژگی‌هایی که ابزار Social Status ارائه می‌دهد، شامل:

 • معیارهای دقیق اینستاگرام از جمله جمعیت‌شناسی فالوورها در دسترس است.
 • از فیس‌بوک، توییتر، یوتیوب و لینکدین نیز پشتیبانی می‌کند.
 • می‌توانید به دنبال یک طرح رایگان بروید یا یک نسخه آزمایشی رایگان را انتخاب کنید.

از نکات منفی این ابزار می‌توان به نداشتن ویژگی‌های زمان‌بندی و مدیریت و گران‌بودن طرح‌های پیشرفته‌تر می‌باشد.

3.Sprout Social

اگر هدف بزرگی را برای برند یا کسب‌وکار خود در ذهن دارید، Sprout Social اپلیکیشنی است که به‌خوبی برای شما کار خواهد کرد. درحالی‌که بیشتر برنامه‌ها فقط تحلیل‌های سی یا نود روزه را ارائه می‌دهند، برنامه‌های حرفه‌ای و پیشرفته Sprout Social داده‌های دو‌ساله را تحلیل می‌کنند. همچنین معیارهایی را در مورد ده‌هزار پست اخیری که منتشر کرده‌اید نیز ارائه می‌دهد.

Sprout Social ابزاری برای تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام است که به شما امکان می‌دهد تجزیه‌وتحلیل را برای چندین حساب اینستاگرام برنامه‌ریزی، منتشر و پیگیری کنید. همچنین فرایند ویرایش شما را با استفاده از یک کتابخانه متمرکز ساده می‌کند تا همه پست‌ها طوری به نظر برسند که به یکدیگر مرتبط هستند.

حتی گزارشی از هشتگ‌های پرکاربرد و با بهترین عملکرد خود دریافت می‌کنید. همان‌طور که به کار روی استراتژی هشتگ خود ادامه می‌دهید، Sprout Social در نهایت می‌تواند یک استراتژی اجتماعی جدید یا یک کمپین برای پروفایل اجتماعی شما ایجاد کند. Sprout Social به کاربر اجازه می‌دهد تا پست‌های اینستاگرام را به روشی آسان برای درک زمان‌بندی کند.

از نکات منفی این ابزار می‌توان به این اشاره کرد که برنامه تلفن همراه Sprout Social شامل بخش تجزیه‌وتحلیل نیست.

با تمام ویژگی‌های ارائه شده، اغلب بررسی همه آنها زمان‌بر است و این ابزار نسبتاً گران‌تر از سایر ابزارها برای آنچه ارائه می‌دهد است.

Pixlee

4.Pixlee

Pixlee یکی از ابزار بررسی آمار پیج کاملاً رایگان است که به شما امکان می‌دهد اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی و سایر حساب‌هایی را که در مورد برند یا شرکت شما پست می‌گذارند، پیدا کنید. این می‌تواند به شما کمک کند تا با اینفلوئنسرها همکاری کنید تا کمپین‌های بازاریابی مؤثرتری ایجاد کنید و همچنین ببینید که مردم در رسانه‌های اجتماعی در مورد برند شما چه می‌گویند. Pixlee همچنین ردیابی هشتگ و گزارش‌های قابل اشتراک‌گذاری را ارائه می‌دهد که می‌تواند برای همه اعضای تیم بازاریابی شما ارسال شود.

Hootsuite

5.Hootsuite

Hootsuite یک برنامه تحلیلی است که برای تیم‌های بازاریابی طراحی شده است. شما می‌توانید هر تعداد گزارش که دوست دارید تولید کنید و برای همکاری افراد طراحی شده است. با Hootsuite می‌توانید:

 • داشبورد برنامه را برای نظارت بر چندین حساب رسانه اجتماعی شخصی کنید.
 • وظایف را به اعضای تیم اختصاص دهید.
 • ردیابی کنید که پست‌های بخش‌ها/کارمندان بالاترین ROI را ایجاد می‌کنند.
 • ایجاد و به اشتراک‌گذاری تعداد نامحدود گزارش با اعضای تیم

اگر برند یا کسب‌وکار شما دارای یک تیم بازاریابی چندنفره است، Hootsuite یک برنامه عالی برای نگه‌داشتن همه شما در مسیر است.

6.Union Metrics

Union Metrics یکی از بهترین ابزارهای بررسی آمار پیج اینستاگرام است که برندها را برای پیگیری تعامل اجتماعی خود راهنمایی می‌کند. مجموعه کاملی از اطلاعات تجزیه‌وتحلیل، به‌عنوان‌مثال، ریچ، ایمپرشن، عملکرد استوری و غیره را ارائه می‌دهد.

ابزار تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام Union Metrics با ارائه اطلاعاتی در مورد نوع محتوایی که مخاطبان شما بیشتر دوست دارند و حتی بهینه‌سازی آن محتوا، کاربر را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

علاوه بر این، می‌توانید از ابزار رایگان بررسی حساب اینستاگرام این پلتفرم نیز استفاده کنید. این ابزار گزارش‌های مفصلی شامل هشتگ برتر، تجزیه‌وتحلیل فالوور و میانگین مشارکت پست شما را ارائه می‌کند.

این برنامه تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام، به دلیل “ردیاب هشتگ” خود مشهور است؛ زیرا محبوب‌ترین هشتگ‌ها را در پایگاه کاربران شما نظارت و نمایش می‌دهد.

Union metrics نمی‌تواند بیش از 30 روز به شما تجزیه‌وتحلیل بدهد، بنابراین سودمند است که به استراتژی‌های کوتاه‌مدتی نگاه کنید که می‌توانند برای کسب‌وکار رسانه‌های اجتماعی شما خوب عمل کنند.

از نکات منفی آن می‌توان به افزایش زمان بارگذاری برای کاربران اشاره کرد.

7.Iconosquare

اگر چندین حساب برای نام تجاری یا کسب‌وکار خود دارید، پیگیری معیارهای هر حساب ممکن است دشوار باشد. اینجاست که Iconosquare وارد می‌شود. این ابزار به شما امکان می‌دهد چندین حساب را در یک مکان ردیابی کنید. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که پست‌ها را برنامه‌ریزی کنید و از رقابت خود مطلع شوید.

یکی از سودمندترین ابزارهای این برنامه، Instagram audit است. این به شما کمک می‌کند تا بفهمید چه چیزی با اکانت اینستاگرام شما کار می‌کند و چگونه آن را بهینه کنید.

Iconosquare یکی از ابزارهای بررسی آمار پیج اینستاگرام تک‌پنجره‌ای است که به شما امکان می‌دهد پست‌های جدید را برنامه‌ریزی کنید، افراد جامعه برند خود را زیر نظر داشته باشید و تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام خود را ردیابی کنید. این تجزیه‌وتحلیل‌ها دقیقاً ایمپرشن‌ها، میزان ریچ و روندهای مرتبط با تعامل محتوای شما را نشان می‌دهد.

این برنامه تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام، همچنین شامل هشتگ‌ها و ردیابی رقبا است که مارکترها را با روندهای اجتماعی به‌روز نگه می‌دارد. همچنین با یک دوره آزمایشی ۲ هفته‌ای همراه با ابزارهای رایگان مانند بررسی کامل اینستاگرام همراه است.

از نکات مثبت آن می‌توان به ویژگی تجزیه‌وتحلیل استوری اینستاگرام آن، رابط کاربری آسان برای انواع مارکترهای رسانه‌های اجتماعی و فهرست‌کردن اطلاعات جمعیتی به‌صورت کمی اشاره کرد.

نکات منفی این ابزار این است که کاربرانی که می‌خواهند عکس‌های بزرگ ارسال کنند باید اندازه آنها را برای Iconosquare تغییر دهند. جدایی چندگانه از دسته‌ها و محتوا می‌تواند در نهایت شما را گیج کند و اعلان به‌روزرسانی ایمیل زیاد دریافت می‌شود که تجربه کاربر را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

8.Squarelovin

این بهترین گزینه برای مارکترهایی است که می‌خواهند نگاه عمیق‌تری به فالوورهای خود داشته باشند. اگر با پست‌های خود به موفقیت‌های پراکنده‌ای دست می‌یابید؛ اما مطمئن نیستید که چرا نتایج ناهماهنگ هستند، ممکن است به این دلیل باشد که نمی‌دانید مخاطبانتان چه کسانی هستند و چه چیزی را دوست دارند. اینجاست که Squarelovin وارد می‌شود.

Squarelovin یکی از بهترین ابزارهای رایگان تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام است. جزئیات متریک مانند پست‌های برتر، رشد اخیر و تاریخچه پست را در دسته‌بندی‌های سال، ماه، روز و ساعت ارائه می‌دهد.

Squarelovin یک برنامه عالی است که به شما بینشی از فالوورهای اینستاگرام خود می‌دهد. شما ایده بهتری در مورد علایق مخاطبان خود، اینکه در چه زمانی از روز بیشتر فعال هستند و نحوه ایجاد تعامل بیشتر برای پست‌های خود به دست خواهید آورد. همه این اطلاعات به شما کمک می‌کند تا تعامل بیشتر با مخاطبان خود را ایجاد کنید.

یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه این ابزار تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام، این است که بهترین زمان برای ارسال پست را به شما می‌گوید که می‌تواند برای مشاغلی که محتوا را به اشتراک می‌گذارند، ارزشمند باشد. این ابزار بر روی این موضوع تمرکز می‌کند که چه چیزی باعث تعامل مخاطبان شما می‌شود و چگونه می‌توانید عملکرد خود را برای به حداکثر رساندن تلاش خود بهینه کنید.

این ابزار به دلیل جدید بودن در صنعت، کمتر توسط کاربران مورد بررسی قرار می‌گیرد. ازآنجایی‌که رایگان است، محدودیت‌هایی برای استفاده از آن به‌عنوان یک ابزار تجزیه‌وتحلیل کامل اینستاگرام وجود دارد.

9.Keyhole

Keyhole تجزیه‌وتحلیل عملکرد گذشته را با تجزیه‌وتحلیل داده‌های به‌روز ارائه می‌کند. این ابزار ردیابی هشتگ در زمان واقعی را ارائه می‌دهد که اغلب برای کمپین‌های خاص، مسابقات و موارد دیگر مفید است.

به‌عنوان یک ابزار تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام، Keyhole همچنین به این موضوع می‌پردازد که کدام یک از روندهای داخلی شما ارزشی برای جامعه اجتماعی فراهم می‌کند تا بهتر کار کند. همچنین به شما کمک می‌کند تا یک فید برای ردیابی حساب‌های اینستاگرام رقیب خود ایجاد کنید تا ببینید چه چیزی برای آنها کار می‌کند و بالعکس.

نسخه پولی این برنامه تحلیلی اینستاگرام کاملاً با نسخه آزمایشی رایگان متفاوت است.

Socialbakers

10.Socialbakers

Socialbakers به شما این امکان را می‌دهد که ببینید حساب شما در برابر رقبای شما چگونه است. این ابزار یک گزارش اینستاگرامی به شما می‌دهد که به شما نشان می‌دهد در صنعت خود در چه رتبه‌ای قرار گرفته‌اید تا بتوانید ببینید برای بهبود چه کاری باید انجام دهید. این اطلاعات همچنین می‌تواند مفید باشد؛ زیرا به شما نشان می‌دهد که رقبای شما چه کاری را به‌درستی انجام می‌دهند و چگونه می‌توانید استراتژی‌های آنها را برای خود کارساز کنید.

Socialbakers همچنین تحلیل‌های پیش‌بینی‌کننده‌ای ارائه می‌دهد که مشخص می‌کند کدام پست‌ها و استوری‌ها را باید در اینستاگرام تبلیغ کنید و در هزینه و زمان شما صرفه‌جویی می‌کند.

این ابزار به دلیل گزارش‌های تحلیلی رایگان اینستاگرام با ابزار گزارش Quadrant Instagram شناخته شده است. می‌توانید داشبوردهای شخصی‌سازی شده ایجاد کنید و میزان ریچ، ایمپرشن‌ها، پست‌های برتر، هشتگ‌های پرکاربرد و حساب‌های تگ شده را مشاهده کنید.

رابط کاربری سفارشی Socialbakers برای اینسایت سطح بالا و تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام توصیه می‌شود. همچنین به شما امکان می‌دهد پروفایل‌هایی را از پلتفرم‌های مختلف مانند یوتیوب، فیس‌بوک و توییتر متصل کنید.

یک از نکات منفی آن این است که درحالی‌که جاهای زیادی برای بررسی وجود دارد، دوره زمانی با نسخه رایگان محدود شده است و باید به نسخه پولی سوئیچ کنید. در ضمن گزارش‌های تحلیلی توسط Socialbakers خیلی عمیق نیستند و در مقایسه با بازار گران هستند.

11.Trufan

Trufan به شما امکان می‌دهد فالوورهای خود را در اینستاگرام ردیابی، مرتب‌سازی و دسته‌بندی کنید. همچنین می‌توانید فالوورهای اینستاگرام را بر اساس کلمات کلیدی بیو یا هشتگ‌های استفاده شده پیدا کنید. علاوه بر این، به شما کمک می‌کند وفادارترین فالوورها و اینفلوئنسرهای قابل‌توجه خود را با پروفایل‌های تأیید شده در اینستاگرام کشف کنید.

شما حتی می‌توانید محصولات برتر خود را به این فالوورهای وفادار بفروشید تا به حمایت از برند خود ادامه دهید. این باعث افزایش اعتمادبه‌نفس آنها و تقویت رابطه شما با آنها می‌شود.

این یک ابزار آسان برای استفاده برای مبتدیان است که قابلیت گزارش‌دهی مؤثر دارد. ممکن است کاربران هنگام پیونددادن حساب‌ها با اشکالاتی مواجه می‌شوند.

Sendible

12.Sendible

Sendible یکی از ابزارهای بررسی آمار پیج اینستاگرام است که از طیف وسیعی از شبکه‌های رسانه اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس‌بوک، لینکدین، پینترست و توییتر پشتیبانی می‌کند. همچنین می‌توانید Sendible را به سایت‌های وبلاگ‌نویسی مختلف مانند Medium و WordPress متصل کنید. این ابزار به شما امکان می‌دهد تا برای همکاری ساده، مشتریان و هم‌تیمی‌های خود را همراهی کنید.

Sendible معیارهای تجزیه‌وتحلیل حیاتی اینستاگرام مانند ریچ، ایمپرشن، لایک، کامنت‌ها، جمعیت‌شناسی و رشد مخاطب را ردیابی می‌کند. همچنین اطلاعاتی از تجزیه‌وتحلیل گوگل برای تخمین مناسب عملکرد آنلاین شما به شما می‌دهد.

این ابزار دارای یک ویژگی گزارش‌دهی قابل‌تنظیم است که هنگام مدیریت چندین مشتری مفید است. شما می‌توانید محتوا را برای موضوعات خاص مدیریت کنید و اطلاعات اینفلوئنسرها را جمع‌آوری کنید.

از نکات منفی آن می‌توان به سخت بودن و غیرقابل‌درک بودن این پلتفرم اشاره کرد. کاربران از بارگیری کند و خرابی‌های مکرر این پلت فرم شکایت دارند.

Rival Iq

13.Rival IQ

Rival IQ یکی از ابزارهای بررسی آمار پیج اینستاگرام است که اینسایت‌های به‌روز درباره رسانه‌های اجتماعی یک برند ارائه می‌کند. این ابزار بینش اینستاگرام، داده‌های ارزشمندی را برای گزارش‌های جامع استخراج می‌کند، به شما کمک می‌کند تا تصمیمات آگاهانه‌ای برای بهبود نتایج بگیرید و رقابت خود را بهتر درک کنید.

فناوری پیشرفته Rival IQ آن را به ابزاری قابل‌اعتماد برای تجزیه‌وتحلیل اینستاگرام تبدیل می‌کند. با نظارت و محک گذاری رقابتی رسانه‌های اجتماعی، می‌توانید از رقابت در اینستاگرام، فیس‌بوک، توییتر، تیک‌تاک و یوتیوب جلوتر بمانید.

گزینه نمودار سفارشی با نمایش داده‌های تاریخی یکی از ویژگی‌های بی‌نظیر Rival IQ است. شما می‌توانید گزارش‌ها را در قالب‌های مختلف صادر کنید.

البته طرح اولیه بسیار گران است. اگر به ویژگی‌ها و معیارهای بیشتری نیاز دارید، گران‌تر هم می‌شود و در ضمن، پشتیبانی از سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی وجود ندارد.

14.Crowdfire

گاهی اوقات نبردی که با آن روبرو می‌شوید، جستجوی مداوم برای محتوا است. Crowdfire نه‌تنها منابع تحلیلی را ارائه می‌دهد، بلکه مقالات و تصاویری را از سایر وب‌سایت‌ها توصیه می‌کند که با علایق پروفایل شما مطابقت دارند.

این ابزار همچنین به شما این امکان را می‌دهد که معیارهای دوره فعلی خود را با دوره‌های قبلی مقایسه کنید. حتی به شما این امکان را می‌دهد که معیارهایی را که برای شما مهم هستند انتخاب کنید.

Crowdfire شما را قادر می‌سازد تا محتوا را در اینستاگرام، صفحات فیس‌بوک، لینکدین، پینترست و توییتر از یک مکان زمان‌بندی و منتشر کنید. می‌توانید انتخاب کنید که به‌صورت دستی پست کنید یا بهترین زمان‌ها را برای پست‌کردن بر اساس زمانی که فالوورهای شما فعال هستند انتخاب کنید. هنگامی که پست خود را ایجاد کردید و توضیحاتی را نوشتید، Crowdfire اطلاعات را تجزیه‌وتحلیل می‌کند و بهترین هشتگ‌ها را برای استفاده پیشنهاد می‌کند.

می‌توانید حداکثر ۱۰ پست را در یک‌زمان برای هر یک از حساب‌های اجتماعی متصل خود برنامه‌ریزی کنید. به‌عنوان‌مثال، ۱۰ پست برای اینستاگرام، ۱۰ پست برای فیس‌بوک، و غیره. برای برنامه‌ریزی پست‌های بیشتر، می‌توانید به یک طرح بالاتر ارتقا دهید یا منتظر بمانید تا برخی از پست‌های برنامه شما منتشر شود و راه را برای پست‌های جدید باز کنید.

این ابزار برای داده‌های روز جاری رایگان است؛ اما اگر می‌خواهید داده‌های گذشته را ببینید باید طرح پولی را انتخاب کنید.

15.HypeAuditor

HypeAuditor مانند یک چشم خصوصی است. این برنامه می‌تواند پروفایل‌های اینفلوئنسرها را بررسی کند و به شما نمره کیفیت مخاطب بدهد و نرخ تعامل مخاطب را محاسبه کند. همچنین می‌تواند فالوورهای جعلی و روح را شناسایی کند. اگر به دنبال مشارکت با اینفلوئنسرهای رسانه‌های اجتماعی برای یک کمپین بازاریابی هستید، این برنامه به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که با افراد مناسب  کار کنید.

قیمت این ابزار رایگان است (فقط برای ردیابی حساب شخصی خود) و طرح اولیه آن پولی است.

نتیجه

چه یک مربی بازاریابی تک‌نفره باشید و چه بخشی از یک تیم بازاریابی، این برنامه‌های تحلیلی می‌توانند برای شما کار کنند. هنگامی که به‌درستی از آنها استفاده کنید، محتوای شما را در مقابل مخاطبان مناسب قرار می‌دهند، دیده‌شدن حساب شما را افزایش می‌دهند و نتایج کمپین بازاریابی شما را تقویت می‌کنند.

اگر شما برای مدیریت پیج اینستاگرام خود دچار مشکل هستید، می‌توانید از خدمات ما در زمینه مدیریت پیج اینستاگرام استفاده کنید. ضمناً شما می‌توانید برای یادگیری صفر تا ۱۰۰ اینستاگرام، دوره جامع 5درصدی شدن اینستا را از فروشگاه ما خریداری کنید.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام، نیاز به راهنمایی دارید؟
×
اگه قصد مهاجرت داری، قبلش حتماً یه سر به این سایت بزن!
مشاهده‌ی سایت