معرفی یک سایت مرجع برای انتخاب بهترین شرکت‌های مهاجرتی

توسط | فروردین 22, 1402 | کسب و کار | 0 نظر

17 دقیقه

بهترین شرکت‌های مهاجرت دارای ویژگی‌هایی مانند پشتیبانی 24 ساعته و خدمات مشاوره رایگان هستند. از آنجایی که فرآیند مهاجرت یک فرآیند پیچیده است، بنابراین، اقدام از طریق یک دفتر مهاجرت معتبر می‌تواند میزان موفقیت شما را برای مهاجرت چندین برابر افزایش دهد.

اما اینجا این سوال پیش می‌آید که بهترین آژانس مهاجرت کدام است؟ در ادامه این مقاله، نکات کلیدی در مورد بهترین شرکت‌های مهاجرت را به تفصیل بیان خواهیم کرد.

ویژگی‌های بهترین شرکت‌های مهاجرتی

انتخاب یک موسسه مهاجرتی مناسب برای مهاجرت می‌تواند یکی از عوامل مهم در مسیر زندگی شما باشد. از این رو ما در ادامه عواملی را به شما توضیح خواهیم داد که نشان از معتبر بودن یک موسسه مهاجرتی است.

عواملی که نشان دهنده یک موسسه معتبر برای مهاجرت  است عبارتند از:

 • داشتن مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوطه در ایران
 • داشتن مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوطه در کشور مقصد
 • داشتن دفتر مرکزی و تلفن ثابت
 • ارائه مشاوره رایگان
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • داشتن وکلای رسمی در کشور مقصد و ایران
 • سابقه، تجربه و حسن شهرت

مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوطه در ایران

اولین معیار برای انتخاب بهترین آژانس مهاجرتی مربوط به داشتن مجوز رسمی می‌باشد. مهم نیست که چقدر موسسه مهاجرتی سابقه و تجربه دارد، اما اگر بدون مجوز باشد نمی‌توان آن را یک آژانس مهاجرتی قابل اعتماد در نظر گرفت. اگر موسسه مهاجرت دارای سه مجوز زیر باشد، معتبر و قانونی است:

 • در صورتی که موسسات مربوطه در زمینه مهاجرت تحصیلی فعالیت دارند، باید قبل از اعزام دانشجو از وزارت علوم و تحقیقات، از مراجع ذیصلاح مجوز بگیرند.
 • یک شرکت مهاجرتی معتبر باید دارای شماره ثبت رسمی باشد.
 • در صورتی که اداره مهاجرت در زمینه مهاجرت کاری و کاریابی فعالیت می‌کند، اخذ مجوز کاریابی خارجی صادر شده از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی را باید داشته باشد.

مجوزهای رسمی از سازمان‌های مربوطه در کشور مقصد

داشتن مجوز کار در ایران کافی نیست. دفتر مهاجرت معتبر باید دارای مجوز رسمی در کشور مقصد باشد؛ به عنوان مثال، وکلای مهاجرتی که در امر مهاجرت استرالیا کار می‌کنند باید در آژانس حفاظت از مرز استرالیا (MARA) ثبت شده باشند. در صورتی که نام این وکلا در سامانه ثبت نشده باشد، نمی‌توان به اعتبار و حقانیت دستگاه‌های مربوطه اعتماد کرد.

دفتر مرکزی و تلفن ثابت

متقاضیان مهاجرت اغلب مبالغ قابل توجهی را برای رسیدن به اهداف خود خرج می‌کنند؛ بنابراین این افراد باید در انتخاب بهترین آژانس مهاجرتی دقت زیادی داشته باشند. دفتر مهاجرت بدون تلفن ثابت و دفتر مرکزی گزینه خوبی نخواهد بود. صرف نظر از این، شرکت‌های مهاجرتی باید بتوانند مشاوره حضوری به متقاضیان ارائه دهند.

ارائه مشاوره رایگان

اگر موسسه‌ای برای مشاوره در مورد گزینه‌های مهاجرتی که با شرایط و امکان پذیری متقاضی مطابقت دارد، هزینه‌ای دریافت کند، تقلبی تلقی می‌شود. جمع آوری پول برای زمانی که مشخص نیست فرد شرایط مهاجرتی دارد یا نه واقعاً بی فایده است؛ بنابراین بهترین آژانس‌های مهاجرتی آنهایی هستند که به صورت رایگان به متقاضیان مشاوره کامل و رایگان ارائه می‌کنند. آژانس باید بهترین و راحت‌ترین راه مهاجرت را در اختیار متقاضی قرار دهد.

پشتیبانی 24 ساعته

مهاجرت به هر کشوری اغلب یک فرآیند بسیار استرس زا و ترسناک است. حال تصور کنید که آژانس مسئول انجام کار متقاضی پاسخ نمی‌دهد یا با تاخیر پاسخ می‌دهد. در چنین شرایطی فشار بر نامزدها قطعاً چند برابر خواهد شد.

بنابراین اولویت انتخاب بهترین آژانس مهاجرتی با شرکت‌ها و کارگزاران 24 ساعته می‌باشد. در بدترین حالت، متقاضیان می‌توانند انتظار داشته باشند که حداکثر ظرف یک روز کاری پاسخ دریافت کنند.

معرفی وکلای رسمی در کشور مقصد و ایران

مهاجرت از هر نوعی با چالش‌های قانونی زیادی همراه است. بنابراین بهترین آژانس مهاجرتی شرکتی با وکلای پایه در ایران و وکیل رسمی در کشور مقصد می‌باشد. به این ترتیب روند قانونی مهاجرت بدون دخالت متقاضی به سرعت پیش می‌رود.

سابقه، تجربه و حسن شهرت

یک آژانس مهاجرتی علاوه بر ویژگی‌های فوق، از شهرت خوب، سابقه طولانی و تجربه کافی برخوردار است تا بهترین آژانس مهاجرتی محسوب شود. البته این ممکن است در انتخاب بهترین شرکت مهاجرتی در اولویت نباشد. اما باید بدانید که این مکمل موارد ذکر شده در بالا خواهد بود و بهتر است به آن نیز توجه کنید.

بهترین شرکت مهاجرت

هرکسی که قصد تحصیل، کار یا مهاجرت از طریق یکی از مراکز مهاجرتی را دارد، باید تحقیقات لازم را در مورد آژانس مهاجرتی مورد نظر خود و اعتبار آن انجام دهد. در زیر، فهرستی از آژانس‌های مهاجرتی را ارائه کرده‌ایم که می‌توانید از طریق آنها مهاجرت آسان‌تر و راحت‌تر داشته باشید.

برای آشنایی با بهترین شرکت‌های مهاجرت می‌توانید به سایت برتر ویزا به آدرس bartarvisa.com مراجعه کنید.

بهترین شرکت مهاجرت به ترکیه

بهترین شرکت مهاجرت به ترکیه آن شرکتی است که بتواند خدماتی مانند ویزای کار، تجاری، کاری و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک را به مهاجران ارائه دهد. به طور کلی راه‌های بسیاری برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد اما مهاجرت از طریق تحصیلی و یا خرید ملک به ترکیه بهترین راه‌ها برای مهاجرت به این کشور هستند.

در میان بسیاری از مقاصد مهاجرتی، ترکیه همیشه انتخاب اول بسیاری از دانشجویان و متقاضیان کار ایرانی بوده است. با توجه به شرایط کاری و زندگی ایده آل در این کشور، پس از مدت معینی از اقامت در این کشور مهاجران به راحتی می‌توانند اقامت دائم ترکیه را دریافت کنند. شایان ذکر است که ترکیه یکی از مهاجرپذیرترین کشورها برای ایرانیان است، بنابراین مهاجرت ایرانیان به این کشور آسان‌تر است.

مهاجرت تحصیلی نیز یکی از بهترین مسیرهای مهاجرت به ترکیه می‌باشد. یک شرکت مهاجرتی برتر باید بتواند خدماتی مانند دریافت پذیرش از دانشگاه و ثبت نام دانشجو در دانشگاه را انجام دهد.

در این برنامه‌های آموزشی، افراد بر اساس تجربه و تخصص خود، در دوره‌های دو تا چهار ساله شرکت خواهند کرد. برای تحصیل در ترکیه باید مدرک معتبر زبان ترکی داشته باشید.

خدمات ارائه شده توسط بهترین شرکت‌های مهاجرتی ترکیه

خدمات اصلی که یک شرکت مهاجرتی باید ارائه دهد به شرح زیر است:

 • مشاوره و آموزش در تمامی مراحل درخواست تحصیلی
 • انجام امور مورد نیاز برای دریافت ویزا
 • تکمیل کلیه مراحل پذیرش در دانشگاه
 • ارائه دوره‌های آموزش زبان ترکیه
 • ساماندهی فعالیت‌های آموزشی بر اساس عملکرد تحصیلی

برای آشنایی با بهترین شرکت‌های مهاجرت به ترکیه به صفحه مزبوطه در سایت برتر ویزا به آدرس bartarvisa.com/immigration-to-turkey-top-companies مراجعه کنید.

بهترین شرکت مهاجرت به عمان

عمان یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرت برای کار در نزد ایرانیان است. شرایط زندگی ایده آل این کشور به مهاجران اجازه می‌دهد تا با حداقل هزینه‌های زندگی، درآمد بسیار بالایی داشته باشند و در این کشور بتوانند اقامت دریافت کنند. از مزیت‌های مهاجرت به عمان، دریافت ویزای همراه برای اعضای خانواده نیز می‌باشد.

اگر چیزی در مورد مهاجرت به عمان نمی‌دانید، فقط به آمار زیر توجه کنید:

 • عمان در سال 2019 به عنوان یکی از 10 کشور امن جهان برای سفر و زندگی شناخته شد.
 • عمان یکی از 40 کشور برتر جهان از نظر سرانه تولید ناخالص داخلی است.
 • عمان از نظر میانگین درآمد (قدرت خرید) جزو 45 کشور برتر جهان است.

یکی از راه‌های رایج و محبوب مهاجرت به عمان از طریق مهاجرت کاری است. یکی از مهم‌ترین چیزها، جدا از کارهای معمولی که باید انجام دهید، گرفتن NOC است.

NOC سند معتبری است که نشان می‌دهد کارفرمای متقاضی کار در عمان هیچ مانع یا اعتراضی برای ورود شما به عمان ندارد. اخذ این مدرک مستلزم عوامل مختلفی از جمله مسائل سیاسی و اقتصادی است.

استفاده از یک موسسه مهاجرت توانا در امر مهاجرت به عمان می‌تواند به شما برای یک مهاجرت خوب و پیدا کردن یک کارفرمای مناسب راهنمای خوبی باشد. مهاجرت به این کشور نیاز به مشاوره حقوقی و کمک یک وکیل مجرب دارد.

تماس با یک کارفرمای عمانی مستلزم استفاده از دستورالعمل‌های خاصی است تا شانس شما برای دریافت ویزای کار در عمان افزایش یابد. بنابراین بهترین وکلا و مشاوران مهاجرتی عمان می‌توانند در این زمینه شما را بسیار کمک کنند.

در سال‌های اخیر، عمان به برترین مقصد کاری در خارج از کشور برای ایرانی‌ها تبدیل شده است. کیفیت زندگی در این کشور بالا است و نیروی کار نگران شرایط زندگی در این کشور را نخواهند داشت.

روش‌های مهاجرت به عمان

خوشبختانه از آنجایی که روابط تهران و مسقط در چند سال گذشته یک رابطه سیاسی دوستانه بوده است، مهاجرت به این کشور عربی برای ایرانیان بیشتر از کشورهای حاشیه خلیج فارس معنا پیدا کرده و محدودیتی ندارد.

روش‌های مهاجرت به عمان به این صورت می‌باشد:

 • مهاجرت به عمان از طریق ازدواج
 • مهاجرت به عمان از طریق کاری
 • مهاجرت به عمان برای هنرمندان
 • مهاجرت به عمان از طریق تولد
 • مهاجرت به عمان از طریق پناهندگی
 • مهاجرت به عمان از طریق همراه
 • مهاجرت به عمان از طریق توریستی

خدمات شرکت‌های مهاجرت به عمان

خدمات شرکت‌های مهاجرتی عمان شامل موارد زیر می‌باشد:

 • اخذ تابعیت و اقامت عمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن
 • دریافت NOC از بهترین کارفرمایان در عمان
 • انجام تمام مراحل سفارت برای دریافت ویزای عمان
 • داشتن وکیل مهاجرت دارای مجوز رسمی در عمان

برای آشنایی با بهترین شرکت‌های مهاجرت به عمان نیز می‌توانید به سایت برتر ویزا مراجعه کنید و از بررسی‌های تخصصی آن استفاده کنید.

بهترین شرکت مهاجرت به آلمان

بهترین آژانس مهاجرتی آلمان باید بتواند خدمات مختلفی مانند ویزای تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و یا Ausbildung را برای مهاجرت به این کشور ارائه دهد. زیرا تنها از این طریق می‌توان این آژانس را بهترین آژانس مهاجرتی آلمان دانست.

در میان بسیاری از مقاصد مهاجرتی، آلمان همیشه انتخاب اول بسیاری از دانشجویان و متقاضیان کار ایرانی بوده است. شایان ذکر است که آلمان یکی از مهاجر پذیرترین کشورهای جهان است، بنابراین مهاجرت ایرانیان به این کشور آسان است.

برای مهاجرت به این کشور صنعتی نیازی به تحصیل در دانشگاه‌های آلمان وجود ندارد و تنها شرکت در یک دوره فنی در آلمان با نام آوسبیلدونگ کافی است. در این برنامه‌های آموزشی افراد بسته به تخصص و تجربه حرفه ای در دوره‌های دو تا چهار ساله دوره‌های عملی و تئوری شرکت می‌کنند.

برای شرکت در این دوره‌های فنی باید مدرک معتبر زبان آلمانی در سطح B2 داشته باشید. شایان ذکر است که شما می‌توانید در دوره‌های Ausbildung حداقل با مدرک دیپلم شرکت کنید. البته، اگر مدرک تحصیلی بالاتری در رشته تحصیلی خود داشته باشید، به شما کمک می‌کند سریع‌تر پذیرش بگیرید و حقوق بیشتری دریافت کنید.

خدمات شرکت‌های برتر مهاجرت به آلمان

از مهم‌ترین خدماتی که یک شرکت برتر مهاجرت باید انجام دهد می‌توانیم به عناوین زیر اشاره داشته باشیم:

 • مشاوره، توصیه و آموزش در تمام مراحل درخواست ویزای تحصیلی آلمان
 • انجام تمام کارها برای گرفتن ویزا
 • انجام کلیه مراحل مربوط به پذیرش تحصیلی در آلمان
 • آموزش زبان آلمان و ارائه مشاوره آزمون‌های زبان آلمانی
 • سازماندهی فعالیت‌های آموزشی متناسب با اپلای تحصیلی

برای آشنایی با بهترین شرکت‌های مهاجرت به آلمان به سایت برتر ویزا مراجعه کنید.

بهترین شرکت مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از محبوب‌ترین مقاصد مهاجرتی برای دانشجویان ایرانی است. از آنجایی که شرایط زندگی در این کشور بسیار ایده آل است، دانشجویان می‌توانند با کمترین هزینه به این کشور پیشرفته مهاجرت کنند. به طور کلی راه‌های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد که مهاجرت تحصیلی تنها یکی از آنهاست.

عبور از سیستم مهاجرتی اکسپرس انتری یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به کانادا است. اما برای مهاجرت به این کشور نیاز به مشاوره حقوقی و خدمات یک وکیل مجرب دارید. بهترین دفاتر مهاجرت کانادا می‌توانند بالاترین کیفیت این خدمات را ارائه دهند. شایان ذکر است که مهاجرت به کانادا بدون راهنمایی در این زمینه توصیه نمی‌شود. زیرا برای رفتن به دانشگاه و یا اخذ ویزای کار کانادا مسیر سختی را پیش روی شما قرار خواهد داد.

تماس با دانشگاه‌ها یا کارفرمایان کانادا شامل پیروی از دستورالعمل‌های خاصی است تا شانس شما برای پذیرش کاری یا تحصیلی در این کشور افزایش یابد. بنابراین وکلا و مشاوران بهترین دفاتر مهاجرت در کانادا می‌توانند در این زمینه به شما کمک بسیاری را بکنند.

بهترین آژانس‌های مهاجرتی در کانادا خدمات مختلفی مانند مشاوره پذیرش تحصیلی، برنامه ریزی مصاحبه در سفارتخانه‌ها و حتی رزرو هتل یا اجاره اتاق در این کشور را ارائه می‌دهند. در واقع بهترین آژانس مهاجرتی در تمامی مراحل مهاجرت شما در کانادا همراهتان خواهد بود.

معرفی خدمات شرکت‌های برتر مهاجرت به کانادا

خدمات یک برتر مهاجرتی به کانادا باید شامل موارد زیر باشد:

 • اخذ اقامت و تابعیت کانادا
 • امکان اخذ تحصیل پزشکی در بهترین دانشگاه‌های کانادا
 • تسلط به مهاجرت از طریق اکسپرس انتری
 • امکان ارائه کلاس یا مشاوره آموزشی زبان‌های فرانسه و انگلیسی
 • داشتن وکلای مهاجرتی معتبر و ثبت شده در کانادا

برای آشنایی با بهترین شرکت‌های مهاجرت به کانادا به سایت برتر ویزا مراجعه کنید.

بهترین شرکت مهاجرت به استرالیا

استرالیا قبل از گسترش رونق مهاجرت به خارج از کشور یکی از مقاصد اصلی برای مهاجران بوده است. چرا که شرایط اقتصادی در این کشور مساعد است و راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. این رویکردها شامل مهاجرت کاری، تحصیل و سرمایه گذاری است. شرایط مهاجرت کاری استرالیا نسبت به کشورهای بزرگ اروپایی و حتی ایالات متحده آمریکا راحت‌تر است.

اگرچه تقاضا برای کار در استرالیا بسیار بالا می‌باشد، علاقه مندان به مهاجرت می‌توانند به راحتی به این کشور سفر کنند. دفاتر اصلی مهاجرت استرالیا خدمات گسترده ای را در زمینه مهاجرت به این کشور ارائه می‌دهند.

در واقع بهترین دفاتر مهاجرت دارای کارشناسانی در تمامی زمینه‌های مهاجرت به استرالیا هستند که می‌توانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. مراحل قانونی زیادی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد و برای طی کردن تمامی مراحل به خدمات یک موسسه مهاجرتی معتبر نیاز دارید.

خدمات بهترین موسسات مهاجرت به استرالیا

خدمات پیش از ویزا:

 • پیشنهاد و انتخاب بهترین روش مهاجرت بر اساس شرایط متقاضی
 • ترجمه مدارک مورد نیاز برای مهاجرت
 • تهیه و تکمیل مدارک لازم
 • طرح بندی و برنامه ریزی اختصاصی برای هر فرد
 • آموزش زبان، مشاوره و توضیح جهت اخذ مدارک لازم
 • انجام مشاوره حقوقی برای رفع موانع مهاجرت

خدمات اخذ ویزا

 • ارائه مسیرهای جایگزین در صورت نیاز
 • ارائه راه حل‌های قانونی برای تسریع در روند مهاجرت
 • ارائه خدمات ترجمه مدارک و نظارت بر مراحل اداری اخذ ویزا
 • کمک حضوری و آنلاین و پاسخگویی به سوالات داوطلبان
 • آموزش زبان انگلیسی و کمک به اخذ مدرک زبان مورد نیاز

خدمات پس از ویزا

 • راهنمایی تخصصی و آشنایی با قوانین کار کشور مقصد
 • ارائه راهکارهای مالی مانند کنترل هزینه، افتتاح حساب بانکی، تشکیل پرونده مالیاتی و بیمه
 • راهنمایی جهت تحصیل در مدارس و دانشگاه‌ها
 • داشتن وکیلان مهاجرتی ثبت شده در استرالیا

برای آشنایی با بهترین شرکت‌های مهاجرت به استرالیا به سایت برتر ویزا مراجعه کنید.

در پایان

برای گرفتن نتایج بهتر و سریع‌تر مهاجرت به کشور مورد نظر خود باید از بهترین آژانس مهاجرتی کشور کمک بگیرید. از مزایای کلیدی یک دفتر مهاجرتی معتبر می‌توان به مجوزهای رسمی، وکیل رسمی قانونی، پشتیبانی 24 ساعته، شماره تلفن ثابت، دفتر مرکزی، سابقه طولانی و تجربه کاری و پرونده‌های موفق اشاره کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین دفتر مهاجرت به سایت برتر ویزا مراجعه کنید.

سوالات متداول

انواع دفاتر مهاجرت کدامند؟

امروزه موسسات مهاجرتی نه تنها در تهران بلکه در اکثر شهرها در حال فعالیت هستند و آماده ارائه خدمات مختلف به افراد در زمینه مهاجرت می‌باشند. به طور کلی، آژانس‌های مهاجرتی به 4 دسته تقسیم می‌شوند: مهاجرت تجاری، مهاجرت برای زندگی، مهاجرت تحصیلی و ویزای توریستی.

هزینه‌های آژانس مهاجرت چقدر است؟

هزینه‌های موسسه مهاجرت مطمئناً یکسان نخواهد بود زیرا نرخ‌ها بر اساس شرایط متقاضی متفاوت است، هر آژانس بر اساس سابقه کاری، تعداد پرونده‌های موفق و وکلای مجربی که دارد، نرخ‌های متغیری را ارائه می‌دهد.

بهترین دفتر مهاجرت را چگونه بشناسیم؟

رزومه حرفه‌ای و موفق، شعب متنوع، قابل اعتماد بودن، وفاداری، شهرت، مشتری مداری، مسئولیت پذیری، پیگیری منظم پرونده‌های متقاضیان، مراحل قانونی و همکاری با مشاوران ارشد حقوقی و وکلا از مهم‌ترین ویژگی‌های آژانس‌های مهاجرتی است.

0 نظر

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سلام، نیاز به راهنمایی دارید؟
×
اگه قصد مهاجرت داری، قبلش حتماً یه سر به این سایت بزن!
مشاهده‌ی سایت