همیشه 5 درصد موفق جامعه کارهایی انجام می‌دهند که 95 درصد باقی افراد حاضر به انجام آن نیستند. دلیل تفاوت سطح رفاه زندگی و موفقیت‌های افراد نیز همین است. یکی از این کارها، یادگیری مهارت‌های مختلف و تمرین است.

5 درصد موفق جامعه می‌دانند که باید روی آموزش خودشان سرمایه گذاری کنند و برای آن وقت بگذارند، اما آیا یادگیری مهارت‌ها و تکنیک‌های مختلف به تنهایی برای موفقیت کافی است؟

پس از سال‌ها مطالعه و فعالیت در حوزه کسب و کار و مشاوره به مدیران چندین شرکت و استارتاپ و …، به عوامل جالبی برخورد کردم که باعث جلوگیری از پیشرفت و سوددهی کسب و کارها می‌شوند، اما کار آفرینان کاملاً از آن بی خبر هستند یا اصلا توجهی به آن ندارند؛ به همین دلیل شروع به تحقیق عمیق‌تر و بنیادی‌تر در این زمینه نمودم تا ریشه و علت موفقیت و عدم موفقیت مجموعه‌های مختلف را بیابم.

متوجه شدم عامل اصلی موفقیت یا عدم موفقیت افراد، طرز فکر آن‌هاست که از باورهای آن‌ها سرچشمه می‌گیرد. این موضوع به قدری عمیق است که افراد بسیار کمی از وجود و اهمیت آن آگاه هستند.

ترکیب طرز فکر مناسب با یادگیری مهارت‌های کاربردی، معجزه می‌کند و شما را با موتور بسیار قدرتمندی به سمت اهدافتان به حرکت درمی‌آورد.

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که چطور افراد موفق، چندین کسب و کار و هزاران نیروی کار را کنترل می‌کنند و در عین حال به تفریحات خود نیز می‌رسند، درحالی که افراد عادی دائماً از کمبود وقت گلایه دارند؟

با باورها و طرز فکر مناسب و همچنین یادگیری تکنیک‌های مناسب، یک فرد می‌تواند در 8 ساعت به اندازه 80 ساعت افراد عادی بازدهی و سودآوری داشته باشد.

تمام آموزش‌های وبسایت 5درصدی‌ها با تکیه بر همین موضوعات طراحی شده تا بتواند حداکثر بازدهی را برای شما به همراه داشته یاشد.

در این وبسایت، شما کاربردی‌ترین آموزش‌ها را در حوزه کسب و کار، بازاریابی و فروش، مهارت‌های مدیریتی، توسعه فردی و … دریافت خواهید کرد.

مطالبی که در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی 5درصدی‌ها مطالعه می‌کنید، کاملا آزمایش شده و کاربردی هستند و با کمک آن‌ها می‌توانید یک کسب و کار پرسود و موفق داشته باشید، اما قبل از هر کاری برای اطمینان بیشتر می‌توانید از مشاوره رایگان در بخش تیکت پشتیبانی بهره ببرید.

سلام، نیاز به راهنمایی دارید؟
×
اگه قصد مهاجرت داری، قبلش حتماً یه سر به این سایت بزن!
مشاهده‌ی سایت